Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Cūku mēslu mēslojuma šķīdums

Jun 30, 2016

Pārskats:

Organisko mēslojumu ir izmantot vistas, cūkas, liellopu, aitu, citu mājlopu un mājputnu kūtsmēsli, arī kultūraugu salmu kā izejvielas, pieņemt bio-fermentācijas tehnoloģijas, zinātniskā apstrāde (fermentācijas, žāvēšana, sasmalcināšanas, samaisīšanas, granulating, dzesēšanas u.c.) ražot kvalitatīvu un stabilu garajām, zaļajām mēslojuma efektivitāte un vides aizsardzības un efektīvai organisko mēslojumu. Sakarā ar īsu būvniecības periodu, ātru atdevi no investīcijām, augstu peļņu, zemas ieguldījumu riska, organisko mēslojumu ražošanas projektam ir plašs tirgus perspektīvas.

Cūku mēslu granulu ražošanas līnijas galvenokārt ietver kompostēšanas sistēmas, žāvēšanas sistēmu, slīpēšanas sistēmām, partiju pārformēšanu un maisīšanas sistēma, granulating sistēma, pārbaudes sistēmu un iesaiņojumam.


Kompostēšanas sistēmas:Tas nogalina dažas olas un kaitīgo vielu ekskrementi laikā pagrieziena un komposta mikroorganismi tiek ieviestas ātri veikt.

Galvenās iekārtas: Turners kompostu.

UzLYFP sērijai komposta Tērnersprojektēts un ražots ar FDSP ir piemēroti kompostam mājlopu un mājputnu kūtsmēsli, dūņu atkritumiem, zāģu skaidas un salmu utt. Tā var rīkoties ar govs mēsli augstu pāļi un lielu jaudu un rūpīgu pagrieziena iezīmes. FDSP var sniegtpašgājējas Tērnersun caur Turners saskaņā ar klientu.


Žāvēšanas sistēma:Tas ir samazināt mitruma saturs govs mēsli, granulētas atbilstošu līmeni.

Galvenās iekārtas: fēns.

LYHG sērijas govs mēslu žāvētāja projektē un ražo FDSP lieto sauso mēslu ar mitrumu, kas ir tikpat augsta kā 70 % -80 % līdz aptuveni 30 % jeb 18 %. Žāvēšanas procesu kopumā žāvētājs darbojas pilnībā slēgts stāvoklī un var ne tikai samazināt vides piesārņojumu, bet arī ietaupīt enerģiju. Tā funkcijas, augsta termiskā efektivitāte, lielu jaudu, drošu un stabilu darbību un tā tālāk.


Smalcināšanas sistēmu:Tas ir liels gabalus sasmalcināt stājas zem 10mm, granulētas daļiņas.

Galvenās iekārtas: āmuru mill

UzFFSP sērijas āmuru millprojektēts un ražots ar FDSP tiek izmantota smalcināšanas lauksaimniecības atkritumu materiālu un dzīvnieku mēsli. Tā pieņem visvairāk attīstīta rotora dizains un līdzekļu precīzu pozicionēšanu, ietaupot laiku un darbaspēku, u.c.; Hammer speciāli apstrādāts, un ir labs nodiluma izturība un ilgu ekspluatāciju.


Partijas sūtīšanas un maisīšanas sistēma:Šis process ir jāpievieno baktērijas vērā izejvielu proporcionāli un jaukt vienādi;

Galvenās iekārtas:Nerūsējošā tērauda vārpstu vienu airi maisītājs.

Neapstrādāts govs mēsliem salīdzinoši lielu viskozitāti, viegli korozijas īpašības, labs draugs dizaina SDHJ sērijas nerūsējošā tērauda vienā šahtā bradāt maisītājs ražo FDSP speciāli paredzēta materiāliem, kas ir kodīga un ar lielu viskozitāti. Tā līdzekļus augstas sajaukšanas viendabīgumu, zemu atlieku, vieglu apkopi ilgi pakalpojumu, un tā tālāk.


Granulēšanas sistēma:Šajā procesā materiāls tiek nogādāts uz granulator. Ar atšķirīgu tehnoloģiju granulating, granulator ir atšķirīgs. Parasti ir disks granulator, bungu granulator un gredzenu mirst granulator.

Galvenās iekārtas:mirst granulator gredzenu.

Mirst granulator FZLH sērijā gredzenā ir paredzēts augstas kvalitātes mēslojuma granulu ražošanai. Padevi, durvju un gredzenu mirst viss, kas izgatavoti no nerūsējoša tērauda. Galvenajiem transmisijas daļa pieņem importēto gultņi un eļļas blīvējumiem. Tas iezīme augstas ietilpības, augsto veidošanā, netraucēti un ilgi pakalpojuma laiku, utt.


Dzesē anas sistēma:Tas ir samazināt gatavās granulas temperatūras un mitruma saturu drošu līmeni uzglabāšanai.

Galvenās iekārtas:pretterorisma plūsmas dzesētāja.

FLKB sērija counter-plūsmas dzesētāja korpuss ir izgatavots no nerūsējošā tērauda. Tas ir izturīgs pret koroziju un ir ilgs kalpošanas laiku. Tas ir ar papildu augšējo un apakšējo līmeni, norādot sistēmas un augsti automātiskā. Counter-plūsmu dzesēšanas principu Izvairieties no tiešas saskares starp karsti materiāli un aukstais gaiss, samazinot granulu virsmas plaisāšana. Izkraušanas piltuve ir izstrādāti ar loka leņķi un ar zemu pieļaujamo.


Skrīnings sistēma:Tas ir uz ekrāna, lielām daļiņām un soda naudu, lai uzlabotu produkta kvalitāti.

Galvenās iekārtas:Rotācijas Screener.

FFJH sērijas rotācijas screener izmanto apkārtmērs, elipses un līnijas, kas virzās principu apvienojums. Tas var būt projektēts ar multi ekrāniem. Sifting efekts ir teicami. Tā līdzekļus par labu stingrību, labu plombēšanu, vienkāršu darbību un uzturēšanu, neliela vibrācija un zems trokšņa līmenis.


Iepakojuma sistēmām:Tas ir svars un pack visus atbilstīgos ražojumus somiņas.

Galvenās iekārtas:Saiņošanas svari.

SDBLY sērijas kvantitatīvās skalas projektējis FDSP iepakošanas pieņem importēto pieskārienu ekrāna kontroles mērinstrumentus, kas ar augstu precizitāti un stabilu darbību; Klienti var iestatīt parametrus (15-50kg / maisā) brīvi saskaņā ar savu vajadzību; Arī tas var būt aprīkots ar automātisko pavedienu funkciju vai siltuma blīvēšanas mašīna ar šujmašīnu.


Piedāvājam dažus galvenos mehānismus, ko izmanto 5t/h cūku mēslu granulu ražošanas līnijā atsauces:

Mašīna

Modelis

Jauda

Jauda

Āmuru mill

FFSP668x800

5-6t/h

110kW

Maisītājs

SDHJ.2

8-12T/H

18.5KW

Skrošu dzirnavas

FZLH508

5T/4H

160KW

Dzesētāja

FKLB4

5T/4H

1.5KWAdvantage FDSP cūku kūtsmēslu ražošanas līniju andamp; iekārtas

1.FDSP ir profesionāli tehniskā grupa, un varat pielāgot visu ražošanas līniju pamatā customers'specific pieprasījumu un izejvielas, kuru skaitā žāvēšana, kompostēšana, sasmalcinot, sajaukšanu, granulating, dzesēšanas, skrīninga, iepakošanu, etc.l

2. Ir specializējusies FDSPmēslošanas līdzekļu ražošanajau 13 gadus. Mašīnas ir ar CE sertifikācija un kvalitātes ir pirmās klases līmenī.

3.FDSP ir bagāta pieredze projekta izstrādi, būvniecības un pilnīgu garantijas pārdošanas pakalpojumu sistēmu.

4.FDSP var pielāgot dažādus risinājumus, lai ražotu dažādas formas organisko mēslojumu, ieskaitot pulvera formā, cyclinder formas un lodveida forma.


Gadījumā:

Qingdao-5T/H govs kūtsmēslu un cūku mēsli mēslošanas līdzekļu ražošanas līniju

Detalizēta informācija par projektu:Šis projekts ir jāprojektē un jākonstruē Qingdao FDSP pēc 2012. Tas izmanto govs mēsli un cūku mēsli kā izejvielas veikt bioloģisko mēslojuma granulu. Gatavo mēslošanas līdzekļa koncentrāta baudīt vietējo lauksaimnieku labā ļoti daudz.