Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Organisko mēslojumu Pellet līnija

Dec 30, 2015

Ievads organisko mēslojumu Machine (ražošanas rinda)

Organisko mēslojumu mašīnas: dzīvnieku mēslus, fermentējot mašīna, augstu mitruma drupinātājs, vertikālās drupinātājs, ķēdes drupinātājs, vertikālās maisītājs, pan maisītājs, rullīšu granulator, pan granulator, pelletizer, rotācijas fēns, rotācijas cilindra ekrāns, rotācijas dzesētājs, iepakošanas mašīnu, spainis Lifts, šī organice minerālmēslu ražošanas līnijas parasti izmanto apstrādāt dažādu fermentētas organisko vielu uz bio-organisko mēslojumu. Tā pieņem vienpakāpes Cilnis tehnoloģija. Lauksaimniecības atkritumi un dzīvnieku mēsli tiek pārstrādāti kā galveno izejvielu, tādējādi dzīvnieku kūtsmēslus vai sadzīves atkritumi ir ne tikai radīt ekonomiskus ieguvumus uzņēmumam, bet arī padarot lielu ieguldījumu vides projektiem cilvēcei.

Izejvielas, kuras var izmantot, lai ražotu organisko mēslojumu:

1. lauksaimniecības atkritumi: kokvilnas biezumus, salmu, biezumus pupas, rīsu klijas, utt.

2. dzīvnieku mēsli/izkārnījumi: maisījuma putnu pakaišu un dzīvnieku atkritumiem, tādas kā atkritumi, kautuves, zivju tirgus, urīna un mēsliem, liellopu, cūku, aitu, vistas, pīles, zosis, kaza, utt.

3. rūpnieciskie atkritumi: manioka atkritumu, cukura nelietis, vīna nogulu, etiķis atlikumu, furfurolu atliekas utt.

4. mājas lūžņi: saknes, pārtikas atkritumiem un lapu dārzeņi utt.

5. dūņu: dūņu upi, kanalizācijas, utt.

Organisko mēslošanas līdzekļu ražošanas līnijas īpašības

1. rinda ņem dzīvnieku mēsli un lauksaimniecības atkritumus kā tās galvenais materiāls, griežas ne tikai atkritumu vērtīgas lietas, bet arī pasargā vidi.

2. viss mēslojums ražošanas procesā ir centralizētas kontrolētas, tāpēc šīs sērijas mēslojums mašīnas ir ļoti Automātisks un viegli strādāt.

3. partijas sūtīšanas sistēmu gan iepakojuma sistēmas kontrolē datoru, tādējādi nodrošinot precizitāti partiju pārformēšanu materiālu un mēslošanas līdzekļa iepakojuma.

4. augstas kvalitātes, stabilu sniegumu, kompakts procesu izkārtojumu, modernu tehnoloģiju un ērtu apkopi.

Darba procesā organisko mēslošanas līdzekļu ražošanas līnija

Organisko mēslojumu ražošanas līnija ir pilns komplekts no izejvielu savākšanas iekārtas organisko mēslošanas līdzekļa iepakojuma.

※ Organiskus materiālus fermentācijas procesa nozīme pagaidu, bet obligāti visu ražošanas līniju. Komposta Tērners divi galvenie veidi tiek plaši izmantoti pārvērst un sajauc komposts un fermentācijas ātrums paātrinās: pašgājēju komposta turner un hidraulisko komposta Tērners.

※ Smalcināšanas Process: komposta vienreizējus materiālus vajadzētu būt samaļ pirms granulating process. Bet mēs varam atstāt ārā trieciena procesu komposta materiāls ir pietiekami labi. Vertikālās ķēdes smalcinātājs un divu vārpstu horizontālās drupinātājs, divu veidu smalcināšanas mašīnu var izmantot simpātiju vienreizēju komposta izejvielu mēslojums.

※ Maisīšanas procesā, divu veidu maisīšanas iekārtas tiek lietotas sajauc izejvielām mēslojuma ražošanas rindā: horizontālais maisītājs un vertikālo maisītājs.


※ Žāvēšanas procesā. Kad granulating, mitruma izejvielu mēslojuma vajadzētu būt mazāk nekā 25 %, lai mēs būtu sausa izejvielas, ja mitrums ir vairāk par 25 %. Žāvēšanas iekārtas rotācijas cilindra galvenokārt izmanto žāvēšanas mēslošanas līdzekļa ar zināmu mitrums un daļiņu izmēru.

※ Ir tad Granulator Process. Granulating procesu tā kodola daļa šajā ražošanas rindā, mēs izvēlamies mēslojums granulator saskaņā ar klientiem sīki izstrādātām prasībām piemērotu modeli. Diska granulator mašīna var izvēlēties uz sīkām materiāli vienmērīgi.


※ Rotācijas cilindra dzesēšanas iekārta izmanto dzesēšanas mēslojums padarīt spēcīgāku mēslošanas līdzekļa daļiņu. ※ Rotācijas cilindra skrīninga mašīnas tiek lietots, lai atdalītu granulas no lielām daļiņām, kas nepieciešams atgriezt otrajā smalcināšanas un granulating. Rotācijas cilindra pārklājuma mašīnu izmanto, lai pārklātu mēslošanas un neļautu mēslošanas līdzekļa salīmējot kopā.

※ Procesa pēdējā ir iepakošanas process. Mēslošanas līdzekļa iepakojuma mašīnu var sapakot somas kvantitatīvi un automātiski. Mums arī daži palīgaprīkojuma savienojuma, piemēram, lentes transportieris, spainis Lifts, utt.

Organisko mēslojumu mašīnu priekšrocības

1. aprīkota ar papildu mēslojuma ražošanas tehniku, šo minerālmēslu ražošanas līniju var pabeigt mēslošanas līdzekļa granulācijas vienā procesā.

2. pieņem papildu rotācijas cilindra granulator, granulating attiecība ir līdz 70 %, augstas intensitātes granulas,

3. iekšējā cilindra iestāde pieņem augstas kvalitātes gumijas plāksnes uzliku konstrukciju, kas novērš izejvielu uzlīmēšanu uz plates.

4. plašs pielāgošanās izejvielu, piemērota barības mēslojums, medikamenti, ķimikālijas, lopbarības un tā tālāk.

5. augstas kvalitātes stabilu sniegumu, pret koroziju un nodilumu izturīga materiālu komponentiem, abrāzijas pierādījums, zema enerģijas patēriņa, ilgi pakalpojuma ilgums, vieglu apkopi un darbību utt.

6. augstas efektivitātes un ekonomiskā atdeve, un nelielu daļu barošana atpakaļ materiālus var smalkais vēlreiz.

7. regulējami jaudas atbilstoši klientu prasībām.