Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Organisko mēslojumu (žāvēšanas & granulas) ražošanas līnija

Oct 17, 2016

Ieviešana govs mēsli, cūku mēsli, vistu mēsli

1. govs mēsli:

Govs mēsliem, 14,5 % organisko vielu, N:0.30 satur ~ 0,45 % un P:0.15 ~ 0,25 % un K:0.10 ~ 0,15 %. Tas ir ļoti labs augsnes mēslošanas līdzekļa veida. Govs mēsliem organiskās vielas saturs ir zemākais starp lopu mēsli. Lēnas darbības mēslošanas līdzeklis.

2. cūku mēsli:

Cūku mēsli ir 15 % organisko vielu (kopējais barības vielu saturs nav augsts), N:0.5 ~ 0.45, P:0.6% ~ 0,5 % K:0.35 ~ 0,45 %. Cūku mēslu tekstūra ir smalka, sastāvs ir komplekss, kas satur olbaltumvielu, tauku, organiskās skābes, celulozes, daļēji celulozes un neorganiskie sāls. Satur vairāk slāpekļa, oglekļa un slāpekļa attiecība (14:1) cūku mēsli. Parasti viegli būt mikrobu sadalīšanos.

3. vistu mēsli:

Vistu mēsli ir uzturvielām bagāts. Kas ir būt sausa matter:89.8%, neapstrādāts protein:28.8% un primitīvi fiber:12.7% un sagremojams protein:14.4% un slāpekļa bez extract:28.8%, un phosphorus:2.6% calcium:8.7%,Histidine:0.23%,methionine:0.11%, leucine:0.87%, lysine:0.53%, phenylalanine:0.46%. Ar pienācīgu pārstrādi un izmantošanu, tas var būt ļoti labs zaļā organisko mēslojumu vai vistu barības, vistu mēsli kā saimniecības kūtsmēsli, ir augstāka efektivitāte nekā cūku mēsli, govs mēsliem utt katru tonnu lapiņas vistas kūtsmēslu saturošu augu barības vielu krājumi: N:11.35 kg, P (P2O5):10.44 kg, K (K2O):5.45 kg.


Ievads

1. fermentācijas procesā:

Pirmā procedūra ražošanas līnijas ir organisko vielu rūgšanas. Sagatavošanas posmā, komposta transportē uz maisītājs apgrieza otrādi un sajauc, lai paātrinātu fermentācijas ātrumu.

2. saspiešanas procesā:

Šajā procesā smalcināšanas komposta bloks ar āmura. Būtu gatava granulētas process. Ja komposta fermentācijas rezultāts ir labs, un bez kunkuļi, var izlaist šo soli.

3. kvantitatīvo sastāvu procesu:

Ja jums nepieciešams pievienot dažāda veida materiālu recepti. Lai uzlabotu pārstrādes efektivitāti un precizitāti sastāvdaļas īpatsvars. Varat izmantot automātisko partijas sūtīšanas sistēmu. Sistēma satur virkni kvantitātes jostas svari. Bet, ja ražošana ir tīru organisko mēslojumu. Šo soli varat izlaist.

4. granulētas procesu:

Mēslojums granulācijas plaši izmanto disku granulu mašīnu (rotācijas skrošu dzirnavas). Kā galvenais solis ražošanas līnijas. Mūsu iekārtas automātiski ražotu granulas, kas atbilstu mūsu klientu formu. Pēc mēslojums granulācijas Tā var nekavējoties atbrīvot auglības, ievērojami palēninot skaits mākslīgo apaugļošanu.

5. žāvēšanas procesā:

Lai pārveidotu granulu formā un labāka uzglabājot. Mitrums no mēslošanas līdzekļa jābūt ne vairāk kā 14 %. Trumuļa rotācijas žāvētājs tiek plaši izmantota mēslojuma granulu žāvēšanai.

6. dzesēšanas procesā:

Lai paaugstinātu cietību mēslojuma granulu. Tad mums ir nepieciešams, pēc žāvēšanas ir dzesēšanas mēslojuma granulas. Rullīšu dzesēšanas iekārta spēj segt šo pieprasījumu.

7.Screeningprocess:

Caur trommel ekrānu, atzīmējiet, vidēja lieluma granulas. Lielo un mazo izmēru mēslojuma granulas būs atkārtoti saspiest un atkārtotu dzirnaviņas.

8. pārklāšanas process:

Rullīšu pārklāšanas iekārtu turēties uz mēslojuma granulu pārklājums. Lai novērstu daļiņu saķere

9. iepakošanas procesā:

Iepakošanas procesā kā vesels augs nobeiguma procesu, parasti izmantojot automātiskās iepakošanas iekārtas, iepakojuma minerālmēslu rogas maisos pārdošanai.

10. putekļu noņemšanas sistēma:

Putekļi, kas ģenerēts no visu procesu tiks savākti.

11. atbalsta iespējas:

Atbalsta iespējas ir pieslēgts lentes transportieris, spainis lifts u.c.