Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Naftas rūpniecība 4-2000T silo inženierijas kuģu ieviešana

Oct 12, 2018

Nozares ievads:

Ar nepārtrauktu pasaules ekonomikas attīstību, nepārtrauktu cilvēku dzīves līmeņa uzlabošanos, arī naftas pieprasījums ir arvien vairāk. Kā pirmais posms visā naftas rūpniecības ražošanas procesā silo projekts sāk izrādīties īpaši svarīgs. Tāpēc mūsu kompānija speciāli projektē silo sojas, sezama un zemesriekstu uc visu veidu izejvielas naftas rūpniecībai;

Izejviela:

Naftas rūpniecība 4-2000 t silo inženiertehniskās izejvielas: parasti sojas pupām, sezama, zemesriekstiem un citiem graudiem, ko izmanto naftas pārstrādē.

Plūsmas procesa ieviešana:

Naftas rūpniecība 4-2000 t silo inženierijas plūsmas procesa ieviešana

Materiālu dempinga sistēma → tīrīšanas sistēma → Silo uzglabāšanas sistēma (ventilācija, temperatūras mērīšanas sistēma) → tvertnes izlādes sistēma.

Darba sistēmas ieviešana:

1 、 Materiālu dempinga sistēma

Atbilstoši klienta prasībām naftas rūpniecības izkraušanas daļa 4-2000 t krātuvē ietver izkraušanu vienā pusē un izkraušanu abās pusēs. Izkraušanas ekrāns ir sadalīts borta tipa un ārpusbraucēja tipa. Šajā 3D diagrammā tiek izmantotas abas puses ārpus kuģa tipa, un putekļu noņemšanas daļa izmanto centralizētu putekļu noņemšanas metodi.

2 、 Tīrīšanas sistēma

Naftas rūpniecības 4-2000 t silo uzglabāšanas inženierija izvēlas dažādus tīrīšanas līdzekļus ar dažādiem materiālu veidiem un paralēli ar attiecīgo tīrīšanas iekārtu. Šajā 3D diagrammā tiek izmantotas sērijveidā divkāršu mucu tīrīšanas mašīnas un magnētu caurules, kas var efektīvi noņemt lielus, mazus un mazus dažādus materiālus.

3 、 Silo sistēma

4-2000 t naftas rūpniecības silo projekts ir saskaņā ar klienta uzglabāšanas ciklu vai materiāla apstrādes ciklu, lai noteiktu tvertnes skaitu un izmēru, 3 d skice ir 4nos no 2000 t tērauda tvertnes (montāžas silo), var tikt izgatavots arī silo tips spirālveida bunkurā saskaņā ar klientu prasībām (spirālveida tilpnes tipam jūs varat pārbaudīt citu nozari vai citu inženierijas piemēru). Visas skābbarības daļas ir karsti cinkotas, bet konusa apakšdaļa ir betona tips (ja uzglabāšana ir mazāka par 1000 tonnām, var izmantot tērauda konstrukcijas balstu);

Skābbarības iekšpusē ir līmeņa indikatori, temperatūras mērījumi un ventilācijas sistēma, lai kontrolētu materiāla apstākļus reālajā laikā un efektīvi kontrolētu graudu stāvokli.

4 o Silo izlādes sistēma

To pielāgo atbilstoši klientu pieprasījumam.

Piezīme: Ņemot vērā silo projekta vispārīgumu, klienti var atsaukties arī uz zīmējumiem, kas parādīti citās nozarēs.