Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Nr žāvēšanas ekstrūzijas kombinēto minerālmēslu ražošanas līnija

Oct 17, 2016

Nr žāvēšanas ekstrūzijas kombinēto minerālmēslu ražošanas līnijas ieviešana

Nr žāvēšanas ekstrūzijas kombinēto minerālmēslu ražošanas līnijas, var radīt dažādu veidu ofcompound fertilizerwithout žāvēšanas istabas temperatūrā, ieskaitot organisko mēslojumu, neorganiskā mēslojuma, organisko neorganisko barības mēslojums, bioloģiskais mēslojums, magnētisko mēslojums un tā tālāk. Un uzturvielu saturs ir 25 % - 53 %. To var apstrādāt dažādās granulu lielums, piemēram, neregulāru granulas, kuras diametrs ir starp 2-6 mm, plakans bumbu granulu 2.8 10 mm līdz visu veidu schistic formas granulas.Nr žāvēšanas ekstrūzijas granulācijas ražošanas līnijas raksturojums

1. ar šo izspiešanas granulācijas Nr žāvēšana, nevajag siltumu un humidify materiālus, saglabājot investīciju, tas var radīt normālu temperatūru, produkts ir vienreiz Cilnis.

2. var arī pielāgot siltuma pretestība paaugstināta riska materiālu un someorganic minerālmēslos. Nelielu ieguldījumu, ātrs efekts un labu ekonomisko atdevi.

3. ražošanas procesā mazu strāvas patēriņu, notekūdeņu un atkritumu gāzes atbrīvošanu, nedrīkst piesārņot vidi.

4. ekstrūzijas tehnoloģisko procesu granulating ir īsas, vienkāršas operācijas, viegli saprast automatizācijas kontroli un ražošanas efektivitātes uzlabošanai.

5. plašas izejvielu avotiem, ir bez īpašas prasības īpašību un graudu lielums izejvielas.

6. produktu sadalījums pēc to lieluma ir vienmērīgi, bez segregāciju un agglomerate.

7. compact procesu izkārtojumu, uzlabotas tehnoloģijas, uzticamu veiktspēju un ērtu apkopi.


Nr žāvēšanas ekstrūzijas kombinēto minerālmēslu ražošanas līnijas tehnoloģijas procesu

※Firstly, izejvielas tiek likts intomixing machinein stingri saskaņā ar tehniskajām prasībām par katru izejvielu apjomu. Pēc tam pievades jostas materiālus nosūta diska barošanas mašīnas, lai vienmērīgi barošanu un samazināt rullīšu nodilumu.

※Then, diska barošanas iekārta materiālu pāries extrusiongranulating mašīnu. Materiāli ir izspiests caur diviem veltņiem, tad iespraucās plānās šķēlēs.

※The šķēles iet caur primāro smalcinātājs, kas zem veltņa, piekļautu līdz gabalu. Un tad gabalus lentes transportieris pārved uz skrīninga mašīnas.

※In skrīninga process, kvalificētu materiālus var nosūtīt topackaging mašīnu, kamēr citi aizvesti atpakaļ uz diska barošanas iekārta atkārtoti jāapstrādā.


Pieteikums Nr žāvēšanas ekstrūzijas kombinēto minerālmēslu ražošanas līnija

Izejvielu pārstrādes materiālu no žāvēšanas Nr ekstrūzijas granulācijas ražošanas līnija ietver tombar thite, amonija bikarbonāta, amonija sulfāts, amonija hlorīds, kālija hlorīds, fosfāta mēslojums, monomethylamine, kālija sulfāts, nātrija hlorīda utt. Izejviela ir plašs, šis ražošanas līnija ir piemērots kombinēto mēslojumu, medicīnā, ķīmiskajā rūpniecībā, metalurģija, lopbarības un citu materiālu granulācijas un utt.