Mājas > Projekta risinājumi > Saturs

Moduļu barības Pellet Mill

Jun 30, 2016

Šī rinda ir mājputnu ražošanas barību, piemēram, vistas, pīles, zosis barība, bet arī lopbarības, piemēram, govju, govju, zirgu, trušu, cūku barības utt, tas ir piemērojams dažādu mazu mājputnu saimniecībām, barības rūpnīcas vai mājas lietošanai.

Tehniskie parametri

Modelis

TotalPower (kw)

Produkcija (t/h)

FloorArea(m) (L * W * H)

SKJZ1800

55

0,5-2

6*4*8

SKJZ3000

80

1-3

8*6*8

SKJZ3800

136

2-4

8.5*7.5*11

SKJZ4800

145

3-5

9.5*8.5*12

SKJZ5800

191

4-5

10 * 9 * 13

SKJZ9800

281.7

5-8

12 * 8 * 16

Piezīme: Theaboveparametersarejustforreference, thedetailedinformation
willbeaccordingtocustomer'sspecialrequirementsincludingsizeoffactory, processtechnology, utt.


Galvenās procedūras moduļu poultryandamp; lopbarības ražošanas līnija

1.grinding:

Pirms veicat koncentrāta, izejvielām jābūt samaļ. Uzāmuru millvarat sasmalcina izejvielu sastāvdaļas uz vajadzīgo izmēru.

2. sajaukšanas:

Sajaucot tiek uzskatīts par vienu no būtiski darbi, barības koncentrātu pārstrādei, izmantojot mikseri sajaukt izejvielas samaļ. Pastāv trīs veidu mūsu mikseri:vienā šahtā maisītājs, dubultā vārpstas bradāt maisītājsun lentes maisītājs. Tās abas var aprīkot ar uzgalim smidzināšanas sistēmas pievienot vajadzīgo šķidrumu, tādējādi uzlabojot lopbarības koncentrāta kvalitātes.

3.Pelleting:

Barības ekstrakta koncentrāta dzirnavasir galvenās iekārtas visu ražošanas līniju. Mūsu skrošu dzirnavas ir aprīkoti ar pilnu nerūsējošā tērauda padevi un kondicionieri veikt augstas kvalitātes granulveida nogulšņu. Mēs var sniegt vistu barības koncentrātu dzirnavas, pīle barības koncentrātu dzirnavas, lopu barības koncentrātu mill, cūku barības koncentrātu dzirnavas un citu mājputnu un mājlopu granulu mašīnu.

4.Cooling:

Lopbarības granulas sapresēt ārā ar barības koncentrātu dzirnavas ir karsts un mitrs, viņi nevar saspiest, pārbaudītas vai iepakot uzreiz. Uzskaitītāju plūsmas dzesētājair pieņemts atdzist granulas ar augstu temperatūru un mitrumu.

5.crumbling:

Plaisas sadaļā nav obligāta. Tas ir īpašam nolūkam aprīkojumu, lai drupināt lielas granulas vērā mazu granulas.

6.Sieving:

Sasmalcināts barības granulas ir ar dažādiem izmēriem, un var būt daži pulveri. Screener var izmantot ekrāna un klašu barības granulas. Pēc pārstrādes, jūs varat saņemt kvalificētu barības granulas bez smalka pulvera veidā.

7. iepakojums:

Transportēšanai, uzglabāšanai vai pārdodot iesaiņošanas mašīnas tiks pildīta barības granulas.Poultryandamp; lopbarības granulas produktu apstrāde

Izejvielu saņemšanas un tīrīšanas procesu — slīpēšanas procesā — maisīšanas procesu — granulētas procesu — dzesēšanas procesā — Crumbling procesu — skrīninga procesa — iepakošanas procesa

Gadījumā, jaSKJZ5800 poultryandamp; lopbarības koncentrātu ražošanas līnija:


Procesu, un aprīkojumu, kas iepriekš ir tikai uzziņai, granulu padevi vai misu gan var saražot barību. Saskaņā ar savu īpašu prasību, mēs nodrošināsim jums saprātīgu un ekonomisks risinājums, profesionālu dizainu un instalācijas.

SKJZ 1800 granulu padevi Set (0.5-1.5t/h)SKJZ 3000 barības koncentrātu iestatīt (1-3t/h)
SKJZ 3800 barības koncentrātu iestatīt (2-3t/h)SKJZ 4800 barības koncentrātu iestatīt (3-5t/h)
SKJZ5800 Barības koncentrātu iestatīt (4-6t/h)