Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Mājlopu barošana granulu ražošanas līnijas

Aug 10, 2016

Ko mēs varam piedāvāt jums:
1-5T/H moduļu tipa mazo dzīvnieku barības augu dzirnavas
5-30t/h augsti automātisko dzīvnieku barības augu dzirnavas

Lopu nobarošanas granulu ražošanas līnijas īpašības

1. plaši piemērojama joma
To var apstrādāt dažādi materiāli, piemēram, kukurūza, kukurūzas, zāli, graudu, SBM, MBM, lucerna, melase, salmu un citu izejvielu.

2. pabeigt barības koncentrātu procesu
Dzīvnieku barības koncentrātu ražošanas rinda satur saņemšanai un tīrīšana, slīpēšanas, partiju pārformēšanu un sajaukšanu, granulēšanas,

dzesēšanai, apdrupušas, skrīninga un iepakošanas rogas daļām. Pilnas rindas satur drupinātājs, mikseris, skrošu dzirnavas, dzesētāja,

Crumbler, dzesētāja un visiem nodalījumiem, screener, iepakošanas iekārta konveijeri utt. Mēs izstrādās pilnīga granulu līniju plūsmas diagrammu, atkarībā no izejvielu un īpašajām prasībām.

3. laba kvalitāte gatavo barības granulas
Nerūsējošā tērauda balzāms paplašina kondicionēšana un vārīšanas laikā. Aksiālo tvaika izsmidzināšanas ostas, lopbarības vārīšanas efektivitātes uzlabošanai.

4. augsta efektīvu barības automāti
Augstas precizitātes braukšana, galveno mehānismu un zobrata vārpsta pieņemt carbonizing rūdīšanas un grūti zobu virsmu slīpēšanas tehnoloģiju, kā rezultātā vienmērīgu braukšanas, zems trokšņa un ilgu kalpošanas laiku.

5. pielāgotu jaudu
Mēs varam pielāgot dažādas jaudas no1 tonna stundā līdz 50 tonnu stundā vai pat vairāk.

6. dažāda veida un lieluma barības
Mēs varam pielāgot risinājumu ražošanassamīcīt barību, barības ekstrakta koncentrāta, drupināt barībastev. Barības ekstrakta koncentrāta lielums var būt 1,5 mm līdz 18mm.

Mājlopu barošana granulu ražošanas līnijas