Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

ISO CE Certified1000 tonnu tērauda bunkura cements

Sep 05, 2016

Līdzekļi no cementa uzglabāšanas tvertnes

  1. Augstas stiprības: bunkura sienu vertikālā stiffener pastiprina un tas nosprostojies ar skrūvi gaismu. Tas ir liels spēks un laba izturība pret vēja, zemestrīces un sniega.

  2. Labu sablīvēšanās funkcija: Crimping un šuvi piecu slāņu spirāli tērauda plāksnes nodrošina airproof, tāpēc mūsu bunkurā var izmantot, lai saglabātu celtniecības materiāli, piem., cements, ģipsis, vieglie pelni un izdedži, kā arī šķidrumu.

  3. Nelielā platībā noslogojums: mazākais attālums starp tvertnē sasniedz 600mm.

  4. Īsa būvniecības ciklu: augsta līmeņa automātisku būvniecības vietā, nepieciešams tikai 5-6 dienu 1000 tonnas skābbarības novietnes.

  5. Garu darba mūžu: 25-30 gados sasniegt vislabāko kombināciju plāksnes dažāda biezuma Šilo struktūra.

  6. Jauks izskats: jumta ir subulate un nav viegli acculate putekļiem vai ūdeni. Nodalījums ir spīdošs un novērojamas ar sudrabaini līnijām.Priekšrocības ofFDSP cementa uzglabāšanas tvertnes

1. mums ir lieliska komanda ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi būvniecībā bunkurā.

2. kā viens no lielākajiem Šilo ražošanas uzņēmums, esam ieviesuši vairāk nekā 20 apstrādes vienību kopas un ražošanas jauda sasniedz 1 miljonu tonnu gadā.

3. savukārt atslēgas projektu no apspriešanas, dizains, civilā darbā, ražošanas, tirdzniecības, pakalpojumu FDSPprovides.

4. karsti cinkota tērauda plāksnes izmanto Šilo struktūra un Šilo jumta latām, kapuce, Marga, caurums temperatūras mērījums, Lūkas un kāpnes cinkots tērauds tiek izmantots arī, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku.Crimping un šuvi kartes skice:Detailattēlss ofcement uzglabāšanas tvertnes
Spirālveida tērauda tvertnes izgatavošanas mašīnas: