Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Ievads žurnāla granulu kompleksa projekta plūsmas procesā

Oct 15, 2018

Loga granulu līnijas definīcija:

Izmantojot baļķus kā izejvielas, kas veidojas, sacietējot un ekstrudējot augstas blīvuma granulu degvielā, veicot pirmapstrādi un pārstrādi. Tas var ietaupīt enerģiju un samazināt emisijas, gūs labus ekonomiskos un sociālos ieguvumus. To var plaši izmantot biomasas elektrostacijās, biomasas tvaika katlos, mājsaimniecības kamīni, žāvēšanas plīts un biomasas gazifikators utt., Ir efektīvs un tīrs atjaunojamās enerģijas avots.

 

Izejviela:

Galvenokārt ir priedes, egles, akācijas koki, dižskābardis, eikaliptu koki un citi koki.

 

Ievads plūsmas diagrammā:

Pēc apaļkoku zaru un stumbru novākšanas, šķeldotāji sagriež mazos šķeldos. Žetonu izmērs ir 20-30 mm un biezums ir apmēram 3 mm, tad smalcinātājzāģa malā jāapgriež 3-4 mm zāģu skaidās; nākamā izejviela ar 40% mitrumu tiek žāvēta līdz apmēram 15% caur trīs slāņu cilindru žāvētāju; beidzot tiek granulēts, gatavo granulu diametrs ir 6-10 mm, lai izvēlētos. Pēc granulēšanas un dzesēšanas tas tiek iesaiņots 20-50 kg / maisā ar nelielu maisiņu iepakošanas skalu, lai nodrošinātu ērtu transportēšanu un pārdošanu. Baļķu granulu kompleksa projekta jauda ir 6 tonnas biomasas granulu, kopējā līnijas iekārtu jauda ir aptuveni 1250 kw, un rūpnīcas platība ir 3000 3000, ieskaitot izejmateriālu uzglabāšanu un gatavās produkcijas uzglabāšanu. Viss līnijas dizains ir kompakts, konstrukcija ir saprātīga, atbilst vides aizsardzības prasībām, un tā var tikt izstrādāta atbilstoši klientu prasībām.

Plūsmas diagramma:

Plūsmas granulu pilnīga projekta plūsmas process

Kraušanas process --- šķeldošanas process - slīpēšanas process - žāvēšanas process - granulēšanas process - dzesēšanas un maisīšanas process


Ievads procesā:

Kāpšana P rocess

Izejvielu noņemšana var uzlabot gatavo granulu siltuma vērtību, samazināt pelnu atlikumu pēc gatavo granulu sadedzināšanas un samazināt emisijas. Galvenā iekārta, kas tiek izmantota riekstu granulu kompleksa projekta mizošanas procesā, ir debarkers. Rullīšu un reduktoru motoram ir tiešs savienojuma režīms, kas darbojas nevainojami, un tas ir ērts uzstādīšanai un apkopei. Siksnas konveijers ir aprīkots apakšā, lai savāktu un izvilktu mizu efektīvi. Kāpšanas nažu masīvs ir izvietots spirālveida veidā, un mizas efektivitāte ir augstāka.

Iekraušanas mašīna: LYMB-1200, garums ir 12m, jauda ir 30 kw, jaudīga jauda ir 10 tonnas stundā.

 

Šķeldošana

Loga granulu pabeigšanas projekta šķeldošanas process ir koksnes apaļkoku apstrāde koksnes šķeldās, izmērs ir 20-30 mm, biezums ir aptuveni 3 mm, un pēc tam ievadiet nākamo sadaļu apstrādi. Šķeldotāja barošanas sistēma ir sadalīta divās daļās: barošana un presēšana. Barošanas sistēmu automātiski kontrolē hidrauliskā sistēma. Barošanas sistēma ir gluda, un materiāls var automātiski atgriezties slodzes laikā, nodrošinot, ka iekārta neizslēdz materiālu.

Chipping Machine: Chipper LYGX218D, galvenā motora jauda ir 132 kW, barošanas veltnis ir 4kw, eļļas sūknis ir 0,55kw, paredzētā jauda ir 38m³.

 

Slīpēšanas process

Gaļas granulu kompleksa projekta slīpēšanas process sastāv no vairākām palīgierīcēm, piemēram, ciklona, maisa filtra un tā tālāk, bez putekļu izvadīšanas slīpēšanas laikā. Pēc smalcināšanas ar āmura dzirnavām, zāģu skaidas tiek pneimatiski transportētas no ventilatora ar negatīvu spiediena sūkšanu, izplūdušās zāģskaidas lielums parasti ir apmēram 3-4 mm. Āmura dzirnavas ir asaru riņķa struktūra ar augstu slīpēšanas efektivitāti. darbojās pozitīvā un negatīvā veidā, lai palielinātu āmura asmeņu kalpošanas laiku. āmura dzirnavas nodrošina tiešu motora pārnesi ar augstu pārvades efektivitāti un ērtu apkopi.

Slīpēšanas mašīna: MFSP68 * 120, jauda ir 160 kW, jauda 4-5 t / H (izejvielu mitrums ir 40%), daudzums ir 2 komplekti.


Žāvēšanas process

Baļķu granulu komplekta projekta žāvēšanas process ir aprīkots ar trīskāršu trumuļu žāvētāju, kas ir īpašs zāģu skaidām, pieņem trīsceļu atgriešanos, kas aptver nelielu platību, ar augstu žāvēšanas efektivitāti un zemu siltuma zudumu. Siltuma apmaiņas kurss žāvētājā ir virs 90%, un žāvētāja siltumapgāde nodrošina automātisku barošanu iekārtai bez darba, samazinot klienta darbaspēka izmaksas. Pēc žāvēšanas zāģu skaidas mitrums ir aptuveni 13-18%.

Žāvēšanas mašīna: LYHG60, veltņa diametrs ir 3,45 m, garums 11,6 m, jauda ir 22 kW, projektētā jauda ir 6 tonnas (izejvielu mitrums ir 40%).

Granulēšanas process

Granulēšanas procesā tiek projektētas 6 biomasas granulu malas MZLH420 biomasas. Biomasas granulu diametrs ir 6-10 mm, un biomasas granulām ir augstas siltumietilpības, piesārņojuma un zemu pelnu satura īpašības, kuras var plaši izmantot. biomasas spēkstacijas, biomasas tvaika katli, mājsaimniecības kamīni, žāvēšanas plīts un biomasas gazifikators.Pleta granulu pilnais projekts ir acīmredzamas priekšrocības granulēšanas procesā: granulu dzirnavas ir aprīkotas ar piespiedu padevēju, un materiāls tiek piespiests gredzena formēšanas kamerā. , kas var padarīt granulu rūpnīcu nevainojamu darbību, netraucējiet materiālu un ražot efektīvi. Speciāli izstrādāts salauzts armatūras skrūves padevējs, padara sliktu šķidruma materiālu gludu barošanu.

Granulēšanas mašīna: MZLH420, galvenā motora jauda ir 90 kW, piespiedu padevēja jauda ir 0,75kw, paredzētā jauda ir 1 tonna uz vienu vienību, daudzums ir 6 vienības.

Dzesēšanas un maisīšanas process

Loga granulu kompleksa projekta dzesēšanas process izmanto dzesētāju, lai samazinātu granulu temperatūru un samazinātu granulu mitrumu, zemu enerģijas patēriņu, vieglu darbību, augstu automatizācijas līmeni, pēc atdzesēšanas caur dzesētāju, granulu temperatūra parasti nav augstāka par istabas temperatūru 5 ℃ mitrums ir aptuveni 8-10%, granulu blīvums ir 650-750 kg / m³.

Iepakošanas skala: atbilstoši klienta vietējam pārdošanas pieprasījumam izvēlieties piemērotu iepakojuma skalu, lai klientam atvieglotu produktu pārdošanu. Parasti ir divas specifikācijas: mazs maiss un tonis. Iepakojuma specifikācija maza maisa iepakojuma mērogā ir 20-50kg / soma, un ton soma skala ir 500-1000 kg / maisā. Iepakošanas mērogam ir augsts automatizācijas līmenis, augsts iepakošanas precizitāte, un svēršanas sistēma ir sensora mērījums ar augstu jutību un spēcīgu pret traucējumu.

Dzesēšanas iekārta: SKLB4, dzesēšanas kameras tilpums ir 4m³, un paredzētā jauda ir 6 tonnas stundā.

Iepakošanas iekārta: SDBLY-K, iepakojuma specifikācija ir 20-50 kg / s, un iepakošanas ātrums ir 3-5 maisiņi minūtē.