Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Pilnīga palmu granulēšanas procesa ieviešana

Oct 17, 2018

Palmu granulācijas līnijas definīcija

Paņemiet palmu atkritumus kā izejmateriālu, apstrādājot un apstrādājot, tas tiek sacietēts un ekstrudēts augstas blīvuma granulu degvielā. Tas var ietaupīt enerģiju un samazināt emisijas, un tam ir labas ekonomiskās un sociālās priekšrocības. Biomasas granulu degvielai ir augsta siltumspēja, kuras siltumspēja ir no 3900 līdz 4800 kcal / kg. Siltuma vērtība pēc karbonizācijas var sasniegt 7000-8000 kcal / kg. Palmu granulas var plaši izmantot biomasas spēkstacijās, biomasas tvaika katlos, mājas kamīnos, krāsnīs un biomasas gazifikatorā utt. Tā ir efektīva un tīra atjaunojamā enerģija.


Izejviela:

Ir galvenokārt palmu čaumalas, palmu lapas un palmu augļi, kas novirza EFB utt.

Plūsmas procesa īss ievads

Palmu atkritumi tiek rupji sasmalcināti caur cilindra sūkni un pēc tam ar īpašu palmu griezēju sagriež smalkā pulverī. Pēc tam, pēc pirmapstrādes, izejviela ar 50% mitrumu nonāk 3 slāņu cilindra žāvētājā, tiek žāvēta apmēram 15% mitrumā. un beidzot tiek granulēts. Gatavā produkta diametrs ir 6-10 mm, kas nav obligāts. Pēc granulēšanas un dzesēšanas tas tiek iesaiņots 20-50 kg / maisiņā ar mazu maisiņu iepakošanas skalu, kas ir ērta transportēšanai un pārdošanai. Palm pelletēšanas pilnais projekts ar 5tph, kopējā jauda ir aptuveni 890kw. Darbnīcas platība ir 2400 ㎡, tajā ietilpst izejvielu un gatavo produktu noliktava; Visa līnijas dizains ir kompakts, saprātīgs, atbilst vides aizsardzības prasībām, un to var pielāgot atbilstoši klientu prasībām.

Plūsmas procesa diagramma

Palmu granulēšanas projekta plūsmas process

Slīpēšanas process → Tīrīšanas process → Žāvēšanas process → Granulēšanas process → Dzesēšanas un maisīšanas process

Darba process ir šāds:

Slīpēšanas process

Palmu apvalks, palmu lapa, palmu augļu novirzīšana iziet cauri cilindra puksterei, garais šķiedras formas palmu zīds ir aptuveni 5-10 cm garš. Pēc tam ar speciālu palmu griezēju sagrieziet palmu zāles pulverī. Pēc slīpēšanas materiāls tiek pārvadāts ar ventilatora negatīvā spiediena iesūkšanas gaisa spiedienu, ar augstu jaudu, zemu piesārņojumu un efektīvu putekļu piesārņojuma nomākšanu darbnīcā.

 

tīrīšanas process

Pilnīga palmu granulēšanas projekta mērķis tīrīšanas procesā ir attīrīt galvenos izejvielu piemaisījumus, lai nākamajā mehānismā novērstu mehānisko iekārtu un transportēšanas iekārtu bojājumus vai bojājumus. Priekštīrītājam raksturīga augsta izejas jauda, mazāks enerģijas patēriņš, vienkārša konstrukcija, maza telpa, viegla apkope un viegla uzstādīšana.

Tīrīšanas aprīkojums: MCY160 * 300, jauda 3kw, izejas jauda: 5-8 t

Žāvēšanas process

Pilna granulēšanas projekta komplekta žāvēšanas process ir trīs slāņu cilindru žāvētājs, kas speciāli izmantots zāģu skaidām, pieņem trīs atgriešanas veidlapu, aptver nelielu zemi ar augstu žāvēšanas efektivitāti, nelielu siltuma zudumu, iekšējo siltuma maiņas kursu žāvētājā vairāk nekā 90%. Žāvētāja siltumapgāde ir automātiska barošana, izmantojot pneimatisko transportēšanas iekārtu, nevis manuālā, samazina darbaspēka izmaksas. Pēc žāvēšanas zāģu skaidas mitruma saturs ir aptuveni 13-18%.

Žāvēšanas iekārta: LYHG50, veltņa diametrs 3 m, garums 11,6 m, jauda 19kw, projektētā jauda 5tph (sākotnējais izejvielu mitrums ir 50%).

Granulēšanas process

Granulēšanas procesā ir izstrādāti pieci MZLH420 granulu dzirnavu komplekti, lai iegūtu 5 tph. Biomasas daļiņu diametrs ir 6-10 mm, kas nav obligāts. Biomasas daļiņām piemīt augstas siltumietilpības, piesārņojuma un zemu pelnu satura īpašības, kuras var plaši izmantot biomasas elektrostacijās, biomasas tvaika katlos, mājsaimniecības kamīnos, žāvēšanas krāsnīs un biomasas gazifikatorā. Plaša granulēšanas projekta kopums ir acīmredzamas priekšrocības granulēšanas procesā: granulators ir aprīkots ar piespiedu padevēju, un materiāls tiek piespiests gredzenveida kamerā, kas var padarīt granulatoru nevainojamu darbību, ne bloķēt un efektīvi ražot . Speciāli konstruēts skrūvju konveijers ar skrūvēm, lai sliktu šķidruma materiālu varētu barot nevainojami.

Granulēšanas iekārta: MZLH420, saimnieka jauda: 90kw, obligātā padevēja jauda: 0,75kw, izejas jauda: 1t / komplekts, daudzums: 5sets.

Dzesēšanas un maisīšanas process:

  Pilna granulēšanas projekta komplekta dzesēšanas process ir, izmantojot dzesētāju, lai samazinātu daļiņu temperatūru un samazinātu graudu mitrumu. Tas ir zems enerģijas patēriņš, viegla lietošana un augsta automātiskā pakāpe. Granulu pēc dzesētāja nav augstāka par istabas temperatūru 5 ℃, granulu mitrums pēc atdzesēšanas ir aptuveni 8-10%, daļiņu blīvums 650-750 kg / m3.

Iepakošanas skala atbilst klienta vietējām pārdošanas vajadzībām, atbilstošā iepakojuma skala ir izvēlēta, lai atvieglotu klientam produktu pārdošanu. Parasti ir divas specifikācijas: mazs maiss un tonis. 20-50kg / maiss maisiem maisiem, 500-1000 kg / maiss maisiņiem. Iepakošanas mērogam ir augsts automatizācijas pakāpe, augsts iepakošanas precizitāte, un svēršanas sistēma ir sensora mērīšanas sistēma ar augstu jutību un spēcīgu pret traucējumiem.

Dzesēšanas iekārta: SKLB4, dzesēšanas telpas tilpums: 4m3, izejas jauda 5-6tph.

Iepakošanas aprīkojums: SDBLY-K, iepakošanas diapazons: 20-50 kg / maiss, 3-5 maisiņi / min.