Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Pilnīga pārtikas pārstrādes atkritumu granulēšanas procesa ieviešana

Oct 17, 2018


Pārtikas pārstrādes atkritumu granulācijas līnijas definīcija

Pārtikas pārstrādes atkritumu kā izejmateriālu iegūšana, iepriekš apstrādājot un pārstrādājot, sacietē un izspiež lielu blīvuma biomasas granulu degvielu. Biomasas daļiņu degviela nesatur sēru vai fosforu. Degot, nerada sēra dioksīdu un fosfora pentoksīdu un neradīs skābo lietus, nepiesārņo atmosfēru un vidi. Kā jauna veida daļiņu degviela pārtikas pārstrādes atkritumu granulēšana ir ieguvusi plašu atzinību. Salīdzinājumā ar tradicionālo degvielu tai ir ne tikai ekonomiska priekšrocība, bet arī vides aizsardzības ieguvums, pilnībā atbilst ilgtspējīgas attīstības pieprasījumam.

Izejviela

Galvenokārt ir kokosriekstu čaumalas, maisiņš, alus, kartupeļu āda, rīsu atlikumi utt.

Plūsmas procesa īss ievads

Pārtikas pārstrādes atkritumi, piemēram, maisiņš, tika saspiesti līdz 3-4 mm ar āmura dzirnavām. Izejvielu ar 40% mitruma saturu žāvē līdz apmēram 15% caur trīsslāņu rullīšu žāvētāju. Visbeidzot, tiek veikta granulēšanas process. Gatavo daļiņu diametrs ir 6-10 mm, kas nav obligāts. Pēc granulēšanas un dzesēšanas granulas tiek iepakotas 20-50 kg / maisā, kas ir ērts transportēšanai un pārdošanai. 5tph biomasas granulu, ko ražo pārtikas pārstrādes atkritumos, ir aptuveni 920 kw, platība 1800 ㎡, satur izejmateriālu noliktavu un gatavo produktu noliktavu, visas līnijas dizains ir kompakts, saprātīgs, atbilst vides aizsardzības prasībām. , un to var pielāgot atbilstoši klientu prasībām.

Plūsmas procesa diagramma

Pārtikas pārstrādes atkritumu granulēšanas projekta plūsmas process

Slīpēšanas process → žāvēšanas process → granulēšanas process → dzesēšanas un maisīšanas process


Darba process ir šāds

Slīpēšanas process

Pārtikas pārstrādes atkritumu granulēšanas projekta komplekta slīpēšanas process sastāv no vairākām palīgierīcēm, piemēram, ciklona un maisiņu putekļu savācēja, bez šī procesa novēršanas. Pēc āmura dzirnaviņas ventilators iesūc gaisu un pneimatisko transportēšanu. Hammer mill ir ūdens pilienu struktūra ar augstu saspiešanas efektivitāti. Slīpēšanas rotoru var darbināt pozitīvā un negatīvā veidā, lai palielinātu āmura asmens kalpošanas laiku. . Pieņemot motora tiešā savienojuma piedziņas režīmu, pārraides efektivitāte ir augsta, apkope ir ērta.

Āmuru dzirnavas: MFSP668 * 80, jauda: 110kw, jauda 3-4t / H (izejvielu mitrums 40%), daudzums, 2 komplekti.

Žāvēšanas process

Pārtikas pārstrādes atkritumu granulēšanas projekta kopuma žāvēšanas process ir trīs slāņu cilindru žāvētājs, izmanto trīs atgriešanas veidlapas, aptver nelielu zemi ar augstu žāvēšanas efektivitāti, nelielu siltuma zudumu, iekšējo siltuma maiņas kursu žāvētājam vairāk nekā 90%. Žāvētāja siltumapgāde ir automātiska barošana, izmantojot pneimatisko transportēšanas iekārtu, nevis manuālā, samazina darbaspēka izmaksas. Pēc žāvēšanas zāģu skaidas mitruma saturs ir aptuveni 13-18%.

Žāvēšanas iekārta: LYHG50, veltņa diametrs 3 m, garums 11,6 m, jauda 19kw, projektētā jauda 5tph (sākotnējais izejvielu mitrums ir 40%).

Granulēšanas process

Granulēšanas procesā ir izstrādāti divi MZLH680 granulu dzirnavu komplekti, lai ražotu 5tph. Biomasas daļiņu diametrs ir 6-10 mm, kas nav obligāts. un biomasas daļiņām piemīt augstas siltumietilpības, piesārņojuma un zemu pelnu satura īpašības, ko var plaši izmantot biomasas spēkstacijās, biomasas tvaika katlos, mājsaimniecības kamīnos, žāvēšanas krāsnīs un biomasas gazifikatorā. Pārtikas pārstrādes atkritumu granulēšanas projekta kopumam ir acīmredzamas priekšrocības granulēšanas procesā: granulators ir aprīkots ar piespiedu padevēju, un materiāls tiek piespiests gredzena griezējkamerā, kas var padarīt granulatoru nevainojamu darbību, bloķēt un netraucēt. ražot efektīvi. Speciāli konstruēts skrūvju konveijers ar skrūvēm, lai sliktu šķidruma materiālu varētu barot nevainojami.

Granulēšanas iekārta: MZLH680, saimnieka jauda: 185 kW, obligātā padevēja jauda: 0,75kw, izejas jauda: 2,5t / komplekts, daudzums: 2sets.


Dzesēšanas un maisīšanas process

  Pārtikas pārstrādes atkritumu granulēšanas projekta komplekta dzesēšanas process ir, izmantojot dzesētāju, lai samazinātu daļiņu temperatūru un samazinātu graudu mitrumu. Tas ir zems enerģijas patēriņš, viegla lietošana un augsta automātiskā pakāpe. Granulu pēc dzesētāja nav augstāka par istabas temperatūru 5 ℃, granulu mitrums pēc atdzesēšanas ir aptuveni 8-10%, daļiņu blīvums 650-750 kg / m3.

Iepakošanas skala atbilst klienta vietējām pārdošanas vajadzībām, atbilstošā iepakojuma skala ir izvēlēta, lai atvieglotu klientam produktu pārdošanu. Parasti ir divas specifikācijas: mazs maiss un tonis. 20-50kg / maiss maisiem maisiem, 500-1000 kg / maiss maisiņiem. Iepakošanas mērogam ir augsts automatizācijas pakāpe, augsts iepakošanas precizitāte, un svēršanas sistēma ir sensora mērīšanas sistēma ar augstu jutību un spēcīgu pret traucējumiem.

Dzesēšanas iekārta: SKLB4, dzesēšanas telpas tilpums: 4m3, izejas jauda 5-6tph.

Iepakošanas aprīkojums: SDBLY-K, iepakošanas diapazons: 20-50 kg / maiss, 3-5 maisiņi / min.