Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Pilnīga inženiertehniskā procesa ieviešana salmu granulu ražošanas līnijai

Oct 17, 2018

Salmu granulu ražošanas līnijas definīcija:

Lielāko daļu salmu izmanto kā izejmateriālu, kas pirms apstrādes un pārstrādes tiek sacietēts un ekstrudēts augsta blīvuma biomasas daļiņās. Tas ietaupa enerģiju un samazina emisijas, kā arī labus ekonomiskos un sociālos ieguvumus. Masveida salmu granulas var plaši izmantot biomasas elektrostacijās, biomasas tvaika katlos, mājsaimniecības kamīnos, žāvēšanas krāsnīs un biomasas gazifikatorā, tas ir efektīvs un tīrs atjaunojamās enerģijas avots.

Izejvielas:

Galvenokārt salmu un zāliena zāli uc

Procesa ievads:

Lielāko daļu salmu ievada āmura dzirnavās ar konveijera palīdzību un sasmalcina smalkās zāģu skaidās. Tad izejviela ar 30% mitruma saturu tiek žāvēta līdz apmēram 15% caur trīskāršu trumuļa žāvētāju, un beidzot tiek veikta granulēšanas apstrāde. Apstrādātās gatavās granulas ir 6-10 mm diametrā, un granulas tiek atdzesētas un iepakotas ar nelielu maisiņu iepakošanas skalu 20-50kg / soma, lai to varētu viegli transportēt un pārdot. Lielais salmu granulu projekts nodrošina 4 tonnas biomasas granulu stundā, iekārtas kopējā jauda ir aptuveni 785 kW, darbnīcas platība ir 1800m2, ieskaitot izejmateriālu noliktavu un gatavās produkcijas noliktavu; visa līnija ir kompakta konstrukcija, saprātīga, atbilst vides aizsardzības prasībām, un to var pielāgot atbilstoši klienta prasībām.

Procedūras zīmējums

Pilnīga beztaras salmu granulu inženierijas procesa procesa diagramma:

Slīpēšanas sekcija ---- žāvēšanas sadaļa ---- granulēšanas sekcija ----- Dzesēšanas un maisiņa sadaļa

 

Procesa sadaļa:

Slīpēšanas sekcija

Spīļdzirnavas pilnās beztaras salmu granulu ražošanas līnijas slīpēšanas daļā ir ūdens pilienu tipa struktūra, sānu padeve ar piespiedu padevēju. Āmura dzirnavu rotoru var darbināt uz priekšu un atpakaļgaitā, lai uzlabotu āmura asmens kalpošanas laiku; tiek pieņemts motora tiešais pārraides režīms, pārraides efektivitāte ir augsta, un apkope ir ērta. Liela izmēra salmu granulu kompleksa slīpēšanas daļa sastāv no vairākām palīgierīcēm, piemēram, ciklona un maisa filtra, un slīpēšanas darbam nav putekļu izvadīšanas. Pēc slīpēšanas tas tiek transportēts un pneimatiskā pārvade notiek ar ventilatora iesūkšanas gaisa spiedienu. Zāģskaidas lielums parasti ir apmēram 3-4 mm.

Slīpēšanas iekārtas: MFSP60 * 80, galvenā motora jauda 90kw, sānu padeves veltnis 1.5kw, dizains ar 2T / H izeju, 2 vienības.

Žāvēšanas sadaļa

Pilnīga salmu granulu ražošanas līnija ir aprīkota ar trīsslāņu žāvētāju žāvēšanas sekcijā, pieņemot trīs atgriešanās formu, nelielu platību platību, augstu žāvēšanas efektivitāti, nelielu siltuma zudumu un žāvētāja siltuma apmaiņas ātrumu. vairāk nekā 90%. Žāvētāja apsilde ir pneimatiskās transportēšanas iekārtas automātiska padeve, kas novērš nepieciešamību pēc darbaspēka un samazina klienta darbaspēka izmaksas. Pēc žāvēšanas zāģu skaidas mitrums ir aptuveni 13-18%.

Žāvēšanas iekārta: LYHG40, bungas diametrs 2,7m, garums 10,5 m, jauda 16 kW, dizains ar 4T / H izeju.

Granulēšanas sadaļa

Fall komplekti MZLH508-L vertikālās gredzenveida granulu dzirnavas ir paredzētas granulēšanas sekcijā; biomasas daļiņas ir 6-10 mm diametrā, un biomasas granulas ir ar augstu siltumietilpību, piesārņojumu un zemu pelnu daudzumu, ko var plaši izmantot biomasas elektrostacijās, biomasas tvaika katlos, mājsaimniecības kamīnos, žāvēšanas krāsnīs un biomasas gazifikatorā. Pilnīgajai salmu granulu ražošanas līnijai ir acīmredzamas priekšrocības granulēšanas sekcijā: vertikālā gredzena presēšanas granulu dzirnavām ir vienkārša struktūra un ērta apkope, un gredzenveida spilventiņš pieņem plakanu struktūru un tieši ieplūst presēšanas kamerā no padeves ieejas, tā ka materiāls ir daudz vieglāk nokļūt presēšanas kamerā. Tas ir aprīkots ar mainīgu frekvences padevi, lai padarītu barošanu vēl vienmērīgāku.

Granulu dzirnavas: MZLH508-L, galvenā motora jauda 90kw, dizains ar 1T / H izeju, 4 vienības.

  Dzesēšanas un maisiņu sadaļa:

Pilnu salmu granulu ražošanas līnijas dzesēšanas sekcijā mēs izmantojam dzesētāju, lai samazinātu granulu temperatūru un samazinātu granulu mitrumu, zemu enerģijas patēriņu, vieglu darbību, augstu automātisko pakāpi, dzesētāja dzesēšanā, granulu temperatūra nav augstāka par apkārtējās vides temperatūru 5 ℃ pēc granulu atdzesēšanas apmēram 8-10%, daļiņu blīvums 650-750 kg / m³.

Iepakojuma svari, atbilstoši klientu vietējām pārdošanas vajadzībām, izvēlas piemērotu iepakojuma skalu klientiem, lai viegli pārdotu produktus, parasti ir divas specifikācijas maza maisa un tonu maisiņam, maza maisa iepakojuma skala ir ar specifikācijām: 20-50 kg / soma, ton soma skala iepakojums ir ar specifikācijām: 500-1000kg / maisā. Iepakojuma mērogam ir augsts automatizācijas pakāpe un augsta iepakojuma precizitāte. Svēršanas sistēma ir sensora mērīšana ar augstu jutību un spēcīgu pret traucējumu.

Dzesēšanas iekārta: SKLB2.5, dzesēšanas kameras tilpums 2,5m3, dizains ar 4T / H izeju.

Iepakošanas aprīkojums: SDBLY-K, iepakojuma specifikācija 20-50kg / soma, iepakošanas ātrums 3-5 iepakojumi / min.