Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Pilnīga inženierijas procesa ieviešana augļu čaumalas un augļu mīkstuma granulu ražošanas līnijā

Oct 15, 2018

Augļu čaulas un augļu mīkstuma granulu ražošanas līnijas definīcija:

Augļu apvalks tiek izmantots kā izejmateriāls, kas pirms apstrādes un pārstrādes tiek sacietēts un ekstrudēts augsta blīvuma biomasas daļiņās. Augļu čaumalu un augļu mīkstuma kurināmā granulas var izmantot degšanai, grilēšanai un kamīnu apsildei, un sadegšanas efektivitāte ir lielāka par 80%; un radītais sēra dioksīds, amonjaka slāpekļa savienojumi un putekļi ir mazāki. Biomasas kurināmā granulas ir tīras un higiēnas, viegla barošana, samazina darba ņēmēju darba intensitāti, ievērojami uzlabo darba vidi, un uzņēmumi samazinās darbaspēka izmaksas.

Izejvielas:

Ir galvenokārt rīsu čaumalas, zemesriekstu čaumalas, melones čaumalas, kokosriekstu čaumalas, klijas un tā tālāk


Procesa ievads:

Pēc tam, kad apvalks ir sasmalcināts ar āmura dzirnavām, tad tas tiek granulēts. Apstrādātās gatavās granulas ir 6-10 mm diametrā, un granulas tiek atdzesētas un iepakotas transportēšanai un pārdošanai. Kad augļu čaumalas un augļu mīkstuma granulu komplekss ir ar 1 tonnu stundā, iekārtas kopējā jauda ir aptuveni 145 kW, un darbnīcas platība ir 800m2, kas satur izejmateriālu noliktavu un gatavās produkcijas noliktavu. Visa līnija ir kompakta konstrukcija, saprātīga un atbilst vides aizsardzības prasībām. Un to var pielāgot atbilstoši klienta prasībām.

Procedūras zīmējums

Pilnīga augļu čaumalas un augļu mīkstuma granulu inženierijas procesa procesa diagramma:

Slīpēšanas sekcija ----- Granulēšanas sekcija ----- Dzesēšanas un maisiņa sadaļa


Procesa sadaļa:

Slīpēšanas sekcija:

Augļu miziņu granulu kompleksa projekta slīpēšanas daļa sastāv no vairākām palīgierīcēm, piemēram, ciklona un maisa filtra, un slīpēšanas darbam nav putekļu noplūdes. Pēc slīpēšanas tas tiek transportēts un pneimatiskā pārvade notiek ar ventilatora iesūkšanas gaisa spiedienu. Pulvera lielums parasti ir apmēram 3-4 mm. Āmura dzirnavas ir ūdens pilienu tipa struktūra ar augstu slīpēšanas efektivitāti; āmura dzirnavu rotoru var darbināt uz priekšu un atpakaļgaitā, lai uzlabotu āmura asmens kalpošanas laiku; tiek pieņemts motora tiešais pārraides režīms, pārraides efektivitāte ir augsta, un apkope ir ērta.

Slīpēšanas iekārtas: MFSP56 * 40, jauda 37kw, dizains ar 1T / H izeju.

Granulēšanas sadaļa:

Granulēšanas sadaļā tika izstrādāts viens MZLH420 biomasas granulu dzirnavas. Biomasas granulu diametrs ir 6-10 mm, un biomasas granulām piemīt augstas siltumietilpības, piesārņojuma un zemu pelnu satura īpašības, ko var plaši izmantot biomasas elektrostacijās, biomasas tvaika katlos, mājsaimniecības kamīnos, žāvēšanas krāsnīs un biomasā. gazifikators. Augļu miziņu granulu kompleksa projektam ir acīmredzamas priekšrocības granulēšanas sadaļā: granulu dzirnavas ir aprīkotas ar piespiedu padevēju, lai piespiestu barošanu gredzena formēšanas kamerā, kas var padarīt granulu dzirnaviņu nevainojamu, ne bloķēt materiālus un ražot efektīvi . Speciāli projektē šķelto skrūves padevi, lai slikti plūsmas izejvielas netraucēti barotu.

Granulu dzirnavas: MZLH420, galvenā motora jauda: 90kw, piespiedu padevēja jauda: 0,75kw, dizains ar 1T / H izeju.

 

Dzesēšanas un maisiņu sadaļa:

Augļu miziņu granulu kompleksa projekta dzesēšanas sekcijā mēs izmantojam dzesētāju, lai samazinātu granulu temperatūru un samazinātu granulu mitrumu, zemu enerģijas patēriņu, vieglu darbību, augstu automātisko pakāpi, caur dzesētāja dzesēšanu, granulu temperatūra nav augstāka par apkārtējās vides temperatūru 5 ℃, pēc granulu mitruma atdzesēšana ap 8-10%, daļiņu blīvums 650-750 kg / m³.

Dzesēšanas iekārta: SBSZ120, dizains ar izeju 1-2t / h.