Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Pilnīga inženierijas procesa ieviešana stublāju granulu ražošanas līnijai

Oct 15, 2018

Stublāju granulu ražošanas līnijas definīcija:

Izmantojot izejmateriālus kā izejvielas, tiek veikti vairāki pārstrādes soļi, lai beidzot ražotu biomasas granulas; salmu granulām ir laba gaistamība, uzliesmojamība, mazāk pelnu, vairāk degvielas taupīšanas, zemākas lietošanas izmaksas un labs ekonomiskais un sociālais ieguvums. Stublāju granulas var plaši izmantot biomasas elektrostacijās, biomasas tvaika katlos, mājsaimniecības kamīnos, žāvēšanas krāsnīs un biomasas gazifikatorā, tas ir efektīvs un tīrs atjaunojamās enerģijas avots.


Izejvielas:

Galvenokārt kviešu kāti, kukurūzas kāti, niedres, salmi, rapšu kāti un tā tālāk.

 

Procesa ievads:

Augu stiebrus vispirms rupji sasmalcina ar rotējošu griezēju līdz 3-5 cm, un pēc tam smalki sasmalcina ar āmura dzirnavām smalko zālaugu spraudeņos, un izmērs ir apmēram 3-4 mm. Pēc tam izejviela ar 40% mitruma saturu tiek žāvēta līdz apmēram 15% caur trīskāršu trumuļa žāvētāju un beidzot tiek veikta granulēšanas apstrāde. Apstrādātās gatavās granulas ir 6-10 mm diametrā, un granulas tiek atdzesētas un iepakotas ar nelielu maisiņu iepakošanas skalu 20-50kg / soma, lai to varētu viegli transportēt un pārdot. Kopējais stublāju granulu projekts ražo 6 tonnas biomasas granulu stundā, iekārtas kopējā jauda ir aptuveni 1250kW, darbnīcas platība ir 3000m2, ieskaitot izejmateriālu noliktavu un gatavās produkcijas noliktavu; visa līnija ir kompakta konstrukcija, saprātīga, atbilst vides aizsardzības prasībām, un to var pielāgot atbilstoši klienta prasībām.

Procedūras zīmējums

Procesu diagramma pilnīgu stublāju granulu inženierijas procesa līnijai:

Slīpēšanas nodaļa - ---- žāvēšanas sadaļa ---- granulēšanas sadaļa ----- Dzesēšanas un maisiņa sadaļa

 

 

Procesa sadaļa:

Slīpēšanas sekcija:

Salmu rotācijas griešanas mašīna ir augsnes stiebru pirmapstrādes iekārta. Tas var sasmalcināt garus salmus, stublājus un citus materiālus līdz 3-5cm. Rotācijas griešanas mašīna ir ar lielu diametru padeves veltni. To var ielādēt ar manuālu vai mehānisku kravas satvērēju utt. Pēc salmu sasmalcināšanas, tas ir smalki sasmalcināts ar āmura dzirnavām, un izmērs ir apmēram 3-4 mm. Pēc slīpēšanas tas tiek transportēts un pneimatisks pārvade notiek ar ventilatora iesūkšanas gaisa spiedienu, un slīpēšanas darbam nav putekļu izlādes. Āmuru dzirnaviņas pilno kātu granulu ražošanas līnijas slīpēšanas sekcijā ir ūdens pilienu tipa struktūra ar augstu slīpēšanas efektivitāti; āmura dzirnavu rotoru var darbināt uz priekšu un atpakaļgaitā, lai uzlabotu āmura asmens kalpošanas laiku; tiek pieņemts motora tiešais pārraides režīms, pārraides efektivitāte ir augsta, un apkope ir ērta.

Drupināšanas iekārta: Rotācijas griešanas mašīna: LYXQ270, jauda 75kw, dizains ar 4-5T izeju. Hammer mill: MFSP68 * 100, jauda 132kw, dizains ar 4-5T / H izeju.

Daudzums: 2 komplekti.

Žāvēšanas sadaļa

Pilnīga stublāju granulu ražošanas līnija ir aprīkota ar trīsslāņu žāvētāju žāvēšanas sekcijā, pieņemot trīs atgriešanās formu, nelielu platību aizņemšanu, augstu žāvēšanas efektivitāti, nelielu siltuma zudumu un žāvētāja siltuma maiņas kursu beidzies 90%. Žāvētāja apsilde ir pneimatiskās transportēšanas iekārtas automātiska padeve, kas novērš nepieciešamību pēc darbaspēka un samazina klienta darbaspēka izmaksas. Pēc žāvēšanas zāģu skaidas mitrums ir aptuveni 13-18%.

Žāvēšanas iekārta: LYHG60, trumuļa diametrs 3,45 m, garums 11,6 m, jauda 22 kW, dizains ar 6T / H izeju.

Granulēšanas sadaļa

Granulēšanas sekcijā ir konstruēti seši komplekti MZLH508-L vertikālā gredzena granulu dzirnaviņas; biomasas daļiņas ir 6-10 mm diametrā, un biomasas granulas ir ar augstu siltumietilpību, piesārņojumu un zemu pelnu daudzumu, ko var plaši izmantot biomasas elektrostacijās, biomasas tvaika katlos, mājsaimniecības kamīnos, žāvēšanas krāsnīs un biomasas gazifikatorā. Pilnīgajām stiebru granulu ražošanas līnijām ir acīmredzamas priekšrocības granulēšanas sekcijā: vertikālā gredzenveida granulu dzirnavām ir vienkārša konstrukcija un ērta apkope, un gredzenveida spilventiņš izmanto plakanu struktūru un tieši ievada presēšanas kamerā no padeves ieplūdes, lai materiāls ir daudz vieglāk iekļūt presēšanas kamerā. Tas ir aprīkots ar mainīgu frekvences padevi, lai padarītu barošanu vēl vienmērīgāku.

Granulu dzirnavas: MZLH508-L, galvenā motora jauda 90kw, dizains ar 1T / H izeju, 6 vienības.

Dzesēšanas un maisiņu sadaļa:

Pilnu stublāju granulu ražošanas līnijas dzesēšanas sekcijā mēs izmantojam dzesētāju, lai samazinātu granulu temperatūru un samazinātu granulu mitrumu, zemu enerģijas patēriņu, vienkāršu darbību, augstu automātisko pakāpi, caur dzesētāja dzesēšanu, granulu temperatūra nav augstāka par apkārtējās vides temperatūru 5 ℃, pēc granulu atdzesēšanas apmēram 8-10%, daļiņu blīvums 650-750 kg / m³.

 

Iepakojuma svari, atbilstoši klientu vietējām pārdošanas vajadzībām, izvēlas piemērotu iepakojuma skalu klientiem, lai viegli pārdotu produktus, parasti ir divas specifikācijas maza maisa un tonu maisiņam, maza maisa iepakojuma skala ir ar specifikācijām: 20-50 kg / soma, ton soma skala iepakojums ir ar specifikācijām: 500-1000kg / maisā. Iepakojuma mērogam ir augsts automatizācijas pakāpe un augsta iepakojuma precizitāte. Svēršanas sistēma ir sensora mērīšana ar augstu jutību un spēcīgu pret traucējumu.

Dzesēšanas iekārta: SKLB4, dzesēšanas kameras tilpums 4m3, dizains ar 6T / H izeju.

Iepakošanas aprīkojums: SDBLY-K, iepakojuma specifikācija 20-50kg / soma, iepakošanas ātrums 3-5 iepakojumi / min.