Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

4-3000T uzglabāšanas silo inženierijas procesa ieviešana graudu rūpniecībā

Oct 12, 2018


Nozares īss ievads:

Pēdējos divos gados Ķīna ir kļuvusi par spēcīgu graudu nozares valsti no lielas graudu valsts. Sakarā ar lielajām izmaiņām ārējā ekonomiskajā vidē un biežajām izmaiņām vietējā lauksaimniecības un graudu politikā, graudu nozares uzglabāšana ir kļuvusi par problēmu, kas ir steidzami jārisina. Tā rezultātā mūsu kompānijai ir speciāli izstrādāti uzglabāšanas projekti dažādām graudaugu nozarēm, piemēram, kukurūzas silo, sojas silo, sorgo silo, kviešu silo, miežu silo un nelobītie silo uc

Izejvielas:

Vispārīgi runājot, izejmateriāli graudu uzglabāšanas rūpniecībai ir kukurūza, sojas pupas, sorgo, kvieši, mieži un nelobīti utt.

Īss procesa plūsmas diagrammas ievads:

    Dempinga sistēma → Tīrīšanas sistēmas → Uzglabāšanas sistēma (ventilācijas sistēma, temperatūras mērīšanas sistēma) → izplūdes sistēma

Īss procesa sadaļu ievads :

Saskaņā ar klientu prasībām graudu nozares 4-3000T silo projektu graudu dempinga daļā ir divi veidi: vienpusēja izkraušana un divkārša izkraušana; dempinga režģis ir sadalīts borta tipa un neierīču tipa, un trīsdimensiju diagramma ir divpusēja bez borta tipa, putekļu noņemšanas iekārta ir konfigurēta atbilstoši vietējām vai klientu prasībām.

Tīrīšanas sistēma :

Graudu uzglabāšana 4-3000T silo projektā izvēlas dažādas tīrīšanas iekārtas, vairākus materiālus un paralēlas tīrīšanas iekārtas atbilstoši uzglabājamā materiāla veidam. Trīsdimensiju shēma tiek izmantota sērijveidā ar dubulto trumuļa tīrītāju un cauruļveida magnētu, kas var efektīvi noņemt izejvielas no lieliem piemaisījumiem, nelieliem piemaisījumiem un smalkuma piemaisījumiem; ja graudi ir pietiekami tīri, šo daļu var izlaist, visi ir izstrādāti atbilstoši klientu prasībām.

Uzglabāšanas sistēma :

Graudu nozares 4-3000T silo projekts parasti nosaka tvertnes lielumu un daudzumu atbilstoši klienta uzglabāšanas cikla laikam vai materiāla lietošanas periodam. Šajā trīsdimensiju shēmā ir četri 3000T tērauda tvertnes (spirālveida skābbarības), un tvertnes tipu var izgatavot arī uz skrūvju tvertnēm atbilstoši klientu prasībām. kuras visas skābbarības daļas ir karsti cinkotas, un konusa dibens ir betona konusa dibens (ja uzglabāšanas jauda ir mazāka par 1000 tonnām, to var atbalstīt ar tērauda konstrukciju)

T silo iekšējais iekārta, kas aprīkota ar materiāla līmeņa indikatoriem, temperatūras mērīšanas sistēmu un ventilācijas sistēmu, var kontrolēt skābbarības materiālus reālajā laikā un efektīvi kontrolēt graudu stāvokli.

Izlādes sistēma :

    Šī daļa ir izstrādāta atbilstoši klientu prasībām.

Piezīmes: Tā kā silo uzglabāšanas projekts ir kopīgs, klienti var atsaukties arī uz citu nozaru zīmējumiem.