Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

2-500T uzglabāšanas silo inženierijas procesa ieviešana alus ražošanas nozarē

Oct 12, 2018


Nozares īss ievads:

Īpaši svarīga ir kļuvusi alus ražošanas nozare kā tradicionāla nozare, kurā ir sīva konkurence tirgū un produktu kvalitātes prasību uzlabošana, neapstrādātu graudu uzglabāšanas posms ir kļuvis īpaši svarīgs, un tas ir arī svarīgs veids, kā uzņēmumiem kontrolēt izejvielu kvalitāti un samazināt izmaksas. Saskaņā ar to mūsu uzņēmums specializējas uzglabāšanā alus ražošanas nozarē, piemēram, kviešu silosā, miežu silosā, rīsu tvertnē, iesala silosā un sorgo silosā uc

Izejvielas:

Vispārīgi runājot, alus ražošanas izejvielas ir kvieši, mieži, rīsi, iesals, sorgo utt.

 

Īss ievads 2-500T uzglabāšanas silo inženierijas procesa plūsmas diagrammai alus ražošanas nozarē :


Dempinga sistēma → Tīrīšanas sistēmas → Uzglabāšanas sistēma (ventilācijas sistēma, temperatūras mērīšanas sistēma) → izplūdes sistēma

 

Īss procesa sadaļu ievads :

Dempinga sistēma

Atbilstoši klientu prasībām 2-500T uzglabāšanas tvertņu inženierijas dempinga daļa alus ražošanas nozarē ir divu veidu: vienpusēja izkraušana un divkārša izkraušana; dempinga režģis ir iedalīts borta tipa un neierīču tipa, un trīsdimensiju diagramma ir vienpusējs bez borta tipa, putekļu noņemšanas iekārta ir konfigurēta atbilstoši vietējām vai klientu prasībām.


Tīrīšanas sistēma

2-500T uzglabāšanas tvertnes projektēšana alus ražošanas nozarē izvēlas dažādas tīrīšanas iekārtas, vairākus materiālus un paralēlas tīrīšanas iekārtas atbilstoši uzglabājamā materiāla veidam. Trīsdimensiju shēma tiek izmantota sērijveidā ar dubulto trumuļa tīrītāju un cauruļveida magnētu, kas var efektīvi noņemt izejvielas no lieliem piemaisījumiem, nelieliem piemaisījumiem un smalkuma piemaisījumiem; ja graudi ir pietiekami tīri, šo daļu var izlaist, visi ir izstrādāti atbilstoši klientu prasībām.


Uzglabāšanas sistēma

Alus ražošanas nozares 2-500T silo projekts parasti nosaka tvertnes lielumu un daudzumu atbilstoši klienta uzglabāšanas cikla laikam vai materiāla lietošanas periodam. Šajā trīsdimensiju diagrammā ir divi 500T tērauda balsta tipa tvertnes (skrūvējami skābbarības), un tvertnes tipu var izgatavot arī spirālveida tvertnēs atbilstoši klientu prasībām (sk. Spirāles silosus citās nozarēs vai citus silo inženierijas piemērus), kurā visas skābbarības daļas ir karsti cinkotas, un tērauda balsts ir arī karsti cinkots.

Skābbarības iekšpuse, kas aprīkota ar materiāla līmeņa indikatoriem, temperatūras mērīšanas sistēmu un ventilācijas sistēmu, var kontrolēt skābbarības materiālus reālajā laikā un efektīvi kontrolēt graudu stāvokli.

 

Izlādes sistēma

Šī daļa ir izstrādāta atbilstoši klientu prasībām.

Piezīmes: Tā kā silo uzglabāšanas projekts ir kopīgs, klienti var atsaukties arī uz citu nozaru zīmējumiem.