Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Rūpniecības biomasas kokskaidu granulu ražošanas līnijas

Sep 18, 2016

Wood ekstrakta koncentrāta mašīnas lietošanas izejvielas:
1 koksnes atkritumi, scobs, filiāle, Palma, cukurniedru atliekas, zāģskaidas, medicīnas sārņi, siens, nolietotas ēdamās sēnes somas.
2 pupiņu kātu, kātiņa kviešu, kukurūzas kātiņa, kokvilnas stublājiem, saulespuķu stiebri, sinepju kātiņa, rīsu stiebri, kafijas miziņa, kokvilnas apvalks, zemesriekstu čaumalu, rīsu čaumalu, kokosriekstu čaumalu.
3 lopu un poultryand #39; s atkritumu, tējas atkritumu, tējas atkritumu, mežsaimniecības atkritumi, mežsaimniecības atkritumus, koksnes šķeldu un daudzi citi organisko atkritumu resursi.


Kādus līdzekļus mūsu pilnīgu kokskaidu granulu ražošanas līnijas?
Šī mašīna izejvielas var būt pārtikas graudiem, piemēram, kukurūzas, kviešu un sasmalcinātas atkritumi, kas radušies lauksaimniecībai piemēram, kukurūzas stiebriem, zemesriekstu čaumalu, zāle, kviešu klijas, zāģu skaidas un dzīvnieku mēsli un tā tālāk, viņi var nospiest stājas gan barības mikrobioloģija dažāda veida dzīvniekiem un biomasas degvielu, granulu diametrs var būt 2-12 mm , apstrādājot, zemāko temperatūru var uzturēt produktiem uztura. Un caur vispārējo izspiešanas, tā var nogalināt mikroorganismus, parazītiem, lai novērstu slimības un novietojiet to viegli.Kokskaidu granulu dzirnavu rakstzīmes:
1 kokskaidu granulu mašīnu var nospiest biomasas, piemēram, zāģu skaidas, salmi un rīsu sēnalu ekstrakta koncentrāta.
2. pieņemot coldpressing Cilnis tehnoloģija, pulēšanas procesu. Skaistu izskatu, kompaktu struktūru
3. izmantojot īpašus augstas kvalitātes materiāli un papildu pat vārpstas vadītāja ierīci, galvenie komponenti ir augstas kvalitātes sakausējuma tērauda ar nodilumu izturīga pret materiālu, izmantojot Vācijas vakuuma termiskās apstrādes krāsns, aptver piecas līdz septiņas reizes uz darba dzīvi.
4 pelletizing kamera ir aprīkota ar gaisa projektu dzesēšanas sistēma.
5 mainīga biežuma un mainīga ātruma mehāniskais ir pieņemti, lai nodrošinātu kvalitātes granulveida nogulšņu.
Kādas programmas mūsu pilnīgu kokskaidu granulu ražošanas līnijas?
1) R mirst ar skrošu dzirnavas var ražot gan barības koncentrātu un biomasas granulu.
2) sakarā ar maza izmēra, var būt iespēja mainīt mirst un rullīšu ātrāk un vieglāk.
3) ir iespējams apskatīt kambarī, kad granulēšanas, tāpēc, ka jebkuru problēmu var atrisināt, savlaicīgi.
4) Comparing ar gredzenu mirst koncentrāta dzirnavas, šāda veida mašīna ir mazāki. Un tāpēc, ka tās vienkāršs dizains un darbību, dzīvoklis bojā skrošu dzirnavas ir daudz vairāk populārs ar maza mēroga rūpniecisko ražošanu un ģimenes lietošanai.
5) dzīvoklis bojā skrošu dzirnavas ir divi paveidi: viens izmanto elektrību, un otrs ir ar dīzeļa dzinēju.
6) to var veikt dažādu veidu izejmateriālu izmantošanu. Piemēram, koka skaidas, filiāle, žurnālu u.c. salmu … Un padariet tās biomasas kokskaidu granulu.