Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Hot Sale kokskaidu granulu preses projekta

Jul 22, 2016

Biomasas granulu Ievads

Biomasas granulu mašīnu var padarīt atkritumi, piemēram, zāģu skaidas, salmi, rīsu sēnalu un koka mizas augsta blīvuma granulu degvielas veida, vairākas iepriekšējas apstrādes darbības. Tas ir ideāls degvielu aizstāt ogļu, ietaupīt enerģiju un samazināt emisijas, un ir arī lielisks ekonomiskā un sociālā labuma gūšanai. Tā ir ierindota ir augsts efektīvas un tīras atjaunojamās enerģijas.Biomasas granulu lietojumprogrammu

Biomasas granulu plaši tiek lietotas tādās nozarēs kā rūpniecības uzņēmumu katlumājās, mājas pavards un biomasu elektroenerģijas ražošanā un tā tālāk. Biomasas granulu ir pakāpeniski aizstāj rūpniecības degvielām, piemēram, elektroenerģijas, naftas, gāzes un ogļu un tā tālāk.Daļa no gatavā biomasas granulu ražošanas līnijas

1TPH skaidu žāvēšanas līnija (Latvija)

2TPH Grass žāvēšanas līnija (Krievija)

3 4TPH salmu granulu līnija (Malaizija)

3 4TPH koksnes atkritumu Pellet līnija (Malaizija)

3 4TPH salmu smalcināšanas līnija (Rumānija)

3TPH skaidu žāvēšanas līnija (Malaizija)

6 8TPH rīsu sēnalu Pellet līnija (Filipīnas)

15TPH koksnes granulas līnija (Brazīlija)


Funkcijas

Tas ne tikai var ražot biomasas degvielu, bet arī var radīt organisko mēslojumu.

Tilpums: Mēs varam pielāgot dažādas jaudas no 0,3 t/h 30t/h vai vēl vairāk.

Galvojuma garantijas pārdošanai: vienu gadu garantija un visu kārtu pēc pārdošanas pakalpojumus.

Unikāls pēc pārdošanas pakalpojumus: Dienvidamerika padara ērtāku mūsu klientiem un samazināt par pārdošanu pēc nepatikšanām pakāpeniski izveidoja aģentūru uzstādīšanai un uzturēšanai FDSP maintainance.Projekta apraksts

  1. Izejviela

Koksnes granulas var veikt no zāģu skaidas, koka skaidu, koksnes skaidas vai žurnālus, kādu koksnes atkritumi vai biomasas salmiņiem, stiebri, utt.


2. granulu ražošanas līnijas processofwood granulu ražošanas līnijas

(a) elektriskās vadības

Elektriskā kontrole vienmēr ir svarīga loma attiecībā uz visu ražošanas līniju. Mēs izmantosim Schneider electric komponenti un lēnais palaidējs, jūs varat izvēlēties paneļa vai PLC vadīkla, lai realizeeasy un efektivitātes kontroli.


(b) šķembu procesu

Granulu rūpnīcas pirms izejvielas tiek pārstrādātas biomasas granulu tie ir vispirms samazina uz daudz mazāku, vienādi izmēra daļiņas. Thicknedd ir lielāks par 10mm vai lielums ir lielāks nekā 50 * 50mm, chippper ir nepieciešama, lai šos materiālus mikroshēmu mazākos gabalos.

(c) Malšanas procesa

Thehammer dzirnavām tiek izmantota, lai tālāk sasmalcināt šos mazos gabaliņos savā daļiņas ir mazāks par 3mm indiameter.


(d) automātisko Dryingprocess

Pēc izejvielām tiek saspiesti žāvētāju ir nepieciešams, jo lielākā daļa koksnes izejvielas havea mitruma saturs ir aptuveni 50 %. Tomēr, optimālā mitruma saturu pelletiztionis 13 % - 15 %. Tādēļ koncentrāta iekārtās, lai samazinātu mitruma saturs ir iekļauts rotācijas žāvētāju. Pēc saspiešanas un žāvēšanas var sākt pelnīt koksnes granulas.(e) Granulēšanas procesā

Pēc sasmalcināšanas un žāvēšanas izejvielas pareizi, tad ir gatavs skrošu dzirnavas. Pelletizing mašīnu vai nospiediet ir mašīnas granulu rūpnīcas galvenais elements. Jāpiebilst, piemaisījumiem izejvielās, piemēram, metālu, vai akmens, sabojāt mirst un rullīši ekstrakta koncentrāta pieņem anā.

(f) CoolingProcess

Usuallyafterpelletizing, thetemperatureofpellets, kas ir starp 60-80 grādi un mitruma saturs ir aptuveni 15 %. Uzglabāšanas nolūkā dzesētāja ir jāizmanto, lai samazinātu to virsmas temperatūras un mitruma saturu.

(g) PackingProcess

Beidzot ir iepakošanas process. Koksnes aizsardzībai rogas kļūst kļūst mitrs un palielināt uzglabājamību, pienācīgu iepakojuma ir nepieciešams. Šeit mēs nodrošinām Jūs ar labākajiem iekšzemes Semi-Auto iepakošanas mašīnu.