Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Hot Sale Sinking Zivju barotni Making Mašīnas / Zivju barības ražošanas līnija

Apr 20, 2017

Šo zivju barību ražošanas līnija ir nesen izstrādāta, lai apmierinātu pieprasījumu pēc intensīvas ražošanas dzīvnieku zivju barības granulas. Ar daudzām specifikācijām šo ražošanas līniju var radīt peldošās zivju barību, gremdēšana zivju barības, dzīvnieku barības, lopbarībai, uc produkti var būt dažādas formas, unikālas garšas, bagātas barības vielas un smalkas tekstūras, lai apmierinātu dažādu ēšanas paradumu dzīvnieku. Super automatizācijas vadības un augstu ražošanas efektivitāti, mūsu zivju barības ražošanas līnija ir labākā izvēle vidēja un lieliem vidējo lopbarības ražošanas pārstrādes un audzētavām. Mūsu zivju barību ražošanas līnijas var radīt dažāda veida granulu dažādu šķirņu zivīm, tostarp paltuss granulām, sams granulas, CatCarp granulu, foreles granulas, kaņepju granulas, CSL granulas, utt.


Pozitīvā ietekme granulēšanas ir:

1.Higher feed blīvums,

2.no barības sastāvdaļa atdalīšana,

3.better bakterioloģisko kvalitāti,

4.easier ieņemšana,

5.improved pieaugums un FCR

Galvenie mašīnas zivju barības ražošanas līnija

Tie ir galvenie mašīnas iesaistītie granulu līniju. Mēs arī ražo citus anxiliary aprīkojumu, piemēram, putekļu savākšanas iekārtas, piegādes iekārtas, uc, kas ir iesaistīti barības augu padarīt augu automātiska un tīrs.


Mēs varam arī piegādāt Modular veids Mazs Feed Mill Plant piemēram SKJZ1800, SKJZ3800, SKJZ4800, SKJZ5800 Feed komplekts ar mazu okupāciju, ekonomiskā cena dzīvnieku saimniecībām uc

PACKAGING & SHIPPING

Katra mašīna ir labi iepakotas ar plānās kārtiņās.

Izmantojiet dzelzs lietu vai dzelzs paliktnis salabot mašīnu stipri.

Katrs preces nodrošināta ierasties laikā, pamatojoties uz pārdošanas pasūtījumu prasībām.

KLIENTU VISIT


SERTIFIKĀTS

Ja jums ir vairāk interese par mūsu produktiem, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mani jebkurā laikā!