Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Augstas stiprības lopu barības uzglabāšanas tvertnes

Sep 08, 2016

Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves Co, SIA ir profesionālās druva tērauda tvertnes un tās atbilstošu iekārtu ražotājs. Aprīkots ar modernu aprīkojumu, ritošo un caurumošanas pilnu ražošanas līniju var datorizēt. Ar savu augstu precizitāti un viegla uzstādīšana, ir uzlaboti produktu uzticamību un kvalitāti.


FDSP Silo---eksportē uz aizjūras tirgu

FDSP tērauda tvertnes var ražot rievotas plates visu veidu specifikācijas automātiski ar progresīvu tehnoloģiju ārzemēs. Ražošanas process sastāv no coiling, apšuvuma, profilēšana, perforēšanai, izliecas un izciršanas utt. Un to var izpildīt katru procesu kontrolē datoru. Rievotas plates ir ne tikai skaistu izskatu, bet arī augstu precizitāti, universālo atbilstošu, augstas stiprības, viegla uzstādīšana, neliela atstarpe pēc montāžas un labu hermētiskumu.

Mēs varam ražot visu veidu tvertnē ar modernu tehnoloģiju un uzstādot pieredzes bagāti. Skābbarības novietnes diametrs ir no 3,65 m 31,84 m ar maksimālo jaudu, 15000 tonnu. Dažāda veida tvertnēs, kas ir uzbūvēti pēc mums noklāta visā mūsu valstī, tajā pašā laikā tie tiek eksportēti uz valstīm un reģioniem, piemēram, Venecuēla, Peru, Indonisia, Filipīnu, Sri Lanka, Bengal, Vjetnama, Ziemeļkoreja, Sudāna un Irāna, utt.Priekšrocības FDSP uzglabāšanas tvertnes

1. augstas precizitātes

Starptautiskā papildu pārstrādes iekārtas un tehnoloģijas, ir ieviesti, lai nodrošinātu apstrādes precizitāti.

2. augstu automatizācijas

Tērauda tvertnes padara augstas efektivitātes un racionāls iespējas ar augstu mehanizācijas un automatizācijas.

3. visā ražošanas diapazonu

Plaša klāsta ražošanu (ar jaudu no 15000 tonnu katrs Šilo) var atbilst dažādiem klientiem ar pilnīgu piederumi un funkcijas prasībām. Viegli uzturēšanas standartizētas, serializēja un ģeneralizēta cinkota tērauda loksnes un aksesuāri ir izmantoti, lai panāktu ērtu apkopi, jaudas palielināšana vai pārvietošana.

4. zemas investīcijas

Salīdzinot ar dzelzsbetona tvertnes, kopējās izmaksas būs 30 % - 50 % zemāks, nekā tas, ko var lielā mērā samazināt izmaksas.

5. ražošanas Process

FDSP ir valsts līmeņa augsto tehnoloģiju uzņēmumiem, un katru mūsu soli attīstībā ir cieši tendencei pasaules avansa tehnikas. Mums ir izstrādājusi virkni augsto tehnoloģiju izcilu produktu elevateing, nogādājot, putekļiem, žāvēšanas iekārtas, lai sasniegtu modernu un drošu sistēmu, par visiem instore un outstore materiālu, kas balstās uz spēcīgu tehnoloģiju un ekonomikas veikt materiālu uzglabāšanas, vairāk zinātnisku, saprātīgu un efektīvi nodrošinātu uzglabāšanas kvalitāti.Skābbarības novietnes projekts

8000T Silo graudu 2008.15000T Silo forcorn 2011
40000T Silo kukurūzas 2012