Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Augstas kvalitātes tērauda tvertnes equipment_storage sistēmu inženierija

Sep 05, 2016

FDSP var sniegt servicesincludes:

1 dizaina projektus pabeigt izvietojums;

2. darba plūsmas diagrammu noformēšanas Šilo sistēmu;

3. iekļauj pacēlums, nogādājot, tīrīšanas iekārtas;

4. kā arī saistītā žāvēšanas, temperatūra un jaudas mērīšana,

5.Fumigating, ventilāciju un automātisko vadības sistēmu.

Mēs varam nodrošināt papildu iekārtas ar jaudu 15 tonnu līdz 1500 tonnu uz vienu stundu likebucket lifts un ķēžu transportieru lentes transportieris, graudu un uzglabāšanas nozarē. Mūsu bunkurā plaši izmanto graudu glabāšanas un pārstrādes rūpnīcas, piemēram, graudu noliktavu, Dzirnavu miltiem, cietes augu, eļļas fabrika, lopbarības augu, alkoholu augu, alus darītava, augu sēklas, ostu, lauksaimniecības un graudu procesu centrā.Aizpildīto graudu uzglabāšanas sistēma

(mūsu pārdošanas ir izstrādājusi šādu zīmējumu, mūsu inženieris, beidzot dos nepieciešamo graudu uzglabāšanas sistēmu projektēšanas, CAD formātā pēc noteikšanas)

Vispārējo plūsmu ceļš:

Mašīna iekrauj ar graudu nāk - dempinga bedre - konveijera - pre-cleaning - lifts - piltuves silo - konveijera - kravas automašīnu vai darbnīcas vai iepakošanas mašīnasFunkcijas
Augstas precizitātes
Starptautiskā papildu pārstrādes iekārtas un tehnoloģijas, ir ieviesti, lai nodrošinātu apstrādes precizitāti.
Augstā automatizācija
Tērauda tvertnes padara augstas efektivitātes un racionāls iespējas ar augstu mehanizācijas un automatizācijas.
Visā ražošanas diapazonu
Plaša klāsta ražošanu (ar jaudu no 15000 tonnu katrs Šilo) var atbilst dažādiem klientiem ar pilnīgu piederumi un funkcijas prasībām.
Vieglu apkopi
Standartizētu, serializēja un ģeneralizēta cinkota tērauda loksnes un aksesuāri ir izmantoti, lai panāktu ērtu apkopi, jaudas palielināšana vai pārvietošana.
Zems investīciju
Salīdzinot ar dzelzsbetona tvertnes, kopējās izmaksas būs 30 % - 50 % zemāks, nekā tas, ko var lielā mērā samazināt izmaksas.
Noņemams un pārvietojams.
Ar standartizēta un modularizētās ražošanas detaļām un daļām ir augstu standartizācijas un laba savstarpēja aizvietojamība, tādējādi var daļēji aizstāt vai pilnīgi pārsūtīts.