Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Augstas kvalitātes zāģskaidas kokskaidu granulu ražošanas līnijas

Sep 18, 2016

Pieteikums

Izmantota, lai veidotu granulas no dažu veidu pulverveida materiālu salmu granulu ražošanas Lineis. Šī tipa mašīnām ir kopējās plūsmas sagatavošana mājlopu, kā arī izveidojot plašu mājsaimniecības produktiem. Pastāv vairākas dažādas konfigurācijas kopējā barības koncentrātu mašīnas dažāda lieluma, dizaina un darbības veidu.

Koksnes granulu ražošanas Lineis plaši izmanto, veicot biomasas kurināmā granulas patēriņam, maza mēroga augu vai zirgu pakaišiem (dzīvnieku gultas) granulas.


Gredzena mirst typeWood granulu ražošanas Lineis speciāli fro vidēja un liela granulēšanas procesā. Tas ir būtisks iekārtām, kas paredzētas liela mēroga granulu ražotni, īpaši koncentrāta līniju, ar ietilpību vairāk nekā 1 tonna stundā. Apvienot vairākus gredzenu mirst koksnes granulu ražošanas līnijas iekārta var dot granulu jauda ir lielāka.Galvenās iekārtas salmu granulu ražošanas līnijas

1. Thestrawcrusher

Salmu dzirnaviņas, ko izstrādājusi šī rūpnīca ir viens no sērijas produktu, galvenokārt ir piemērota sasmalcinot dažādus augu augšanas periodu uz vienu gadu, piemēram, sasmalcinot salmu, kokvilnas kātiņa, kukurūzas kātiņa, Baklažāni, augi pipari, lapām, zariem, piemēram, sasmalcinot izlādes detalizācijas var veikt saskaņā ar klienta prasībām. Sasmalcinātu lauksaimniekiem augu atliekām var izmantot organisko mēslojumu, degvielas, kokskaidu plātnes, papīru un citu izejvielu apstrādes rūpniecības dažādu veidu ražošanā. Iekārta būs sākotnējā lielu zaļo atkritumu, atkritumu XiaoNa spēlēt jauno ekonomisko vērtību, bet arī aizsargāt vidi, uzlabotu augsnes, izveidot labu sociālo pabalstu.

2. Wooddryer

Malku skaldīt žāvētāja galvenokārt paredzēta koka skaidas, koka zāģēšana, koka pulveris, pelavas, nelielu koksnes, koksnes žāvēšana (žāvēšana) un dizains un izgatavošana, ir liels žāvēšanas ražošanas, enerģijas taupīšanu, zema uzturēšana utt. Zāģu skaidas žāvētāja galvenokārt pieņem aerosols lāpu un struktūru, daudzkārtu caurule, zāģēšana, koka pulveris materiālu saskarē ar karstu gaisu pilnībā un vārot sulfīda caurulē, ātri žāvēšana. Īstermiņa žāvēšanas laiku, lielu daudzumu, augsta termiskā efektivitāte. Ja žāvēšanas kombinētās ūdens, siltuma efektivitāte var sasniegt 60 %.

3. ring diepelletmachineand #39;

Ringdie granulu mašīnu var ražot biomasu (koksnes, salmu, pelavas), izejvielas, kas satur 70 % vai vairāk neapstrādāta vilna. Granulator ir galvenokārt sastāv no transmisijas, dzīvoklis mirst, Rullo, eļļošanas sistēmas u.c.