Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Augstu produktivitāti cementa silosos 30T 50T 100T 150T 200T 250T 300T celtniecības projekts

Oct 11, 2016

Mūsu cementa silosos iezīmes:

  1. Mūsu cementa tvertnēs izmanto galvenokārt kā tvertne cementa betona maisīšanas iekārtas

  2. Mūsu cementa silo ir aprīkoti ar drošības vārstu līdzsvarot spiediena un ārpus tvertnēs.

  3. Mūsu cementa tvertnēs var būt aprīkotas līmeņa indikators, lai uzraudzītu materiālo līmeni un apjomu

  4. Mūsu cementa tvertnēs ir aprīkoti ar skrūves tipa transportieri, materiālus var nogādāt uz noteiktā vietā

  5. Cementa tvertnēs, piemērota iekrauj konteineros un eksportē uz ārzemēm

  6. Ideāls blīvējumi nodrošināt tā efektīvu darba izpildi


Piemērošana mūsu cementa tvertnēs:

Lielāko daļu cementa tvertnēs ir slēgtās tvertnēs beramus materiālus, piemērots glabāšanai graudu, cements, vieglie pelni un citi beramus materiālus.


Mūsu cementa silosos specifikācijas:

Tilpums: 30T, 50T, 60T, 100T, 150T, 200T, 250T, 300T, 400T, 500T, 600T, 700T, 800T, 900T, 1000T, 1500T, 2000T, 3000T, utt.

Cementa silosos 50T vai jaunāks, mēs iesakām neatdalāma metinātu tips, jo tie var būt ielādēti 40 pēdu konteiners.

Cementa silios virs 50T, ieteicams noņemams iesteidzās tipa dēļ tās priekšrocības, naudas taupīšanas transportēšanas laikā.

MadeofQ235steel
Lowercostofthesilofoundation,
boltedeasytoinstall, moveandmaintain
Darba princips mūsu cementa tvertnēs

1. bulk cementa silosos būtu uzcelts īpašs Crane un tad likt uz betona foundation, kas ir iepriekš sagatavoti pēc pārbaudes vertikālajiem ar horizontālā plaknē, kad tvertnes ir izveidota tad šuves ar fonda enkurojuma daļas bāzes.

2. kad cementa tvertnēs ir fiksēts, cementa nogādāt būvlaukumā var betonmaisītājs bez taras. Pēc tam savieno Baku cementa silo pievades caurules ar uzpildes cauruli no cementa tvertnēs, nodot cementa betona tvertnēs caur gaisa spiediens.

3. aizpildot cementa procesa laikā operatoram būtu nepārtraukti nospiediet pogu vibrācijas motors, putekļu filtru tā, lai nokratītu cementa uz maisa, maisa neļauj bloķēti un sprādzienu rašanos.

4. tiklīdz maiss no putekļu filtrs ir bloķēta, spiediena tvertnes iekšpusē pārsniedz drošības spiediena drošības vārsta virs tvertnes, spiediena drošības vārsta tiks atvērts nekavējoties atbrīvot spiediena iekšpusē Šilo, novēršot sprādzienu nelaimes gadījumu.

5. pēc augstāka līmeņa indikators, mēs varam zināt, vai skābbarības novietnes ir pilna vai nav, kaut arī zemāka līmeņa indikators, mēs varam zināt, skābbarības novietnes ir materiālu trūkums, vai ne.

6. kad izlādes materiālus, vispirms atveriet manuālo droseļvārstu konusa apakšā, tad ar cementa pievades ierīci (skrūves tipa transportieri) cements var izplūst. Šajā procesā radītās, būtu "arkas" vai andquot; tilti ", pls savlaicīgi nospiest pogu elektromagnētiskā vārsta Arka, laužot ierīci, pūst gaisu, likvidēt andquot; archesandquot; vai "tilti", lai nodrošinātu vienmērīgu cementa piegādi.

7. kad cementa, nogādājot ierīce (skrūves tipa transportieri) ir sadalīts uz leju, pls swith izslēgtu manuālo droseļvārstu lejasdaļā konusu, nepieļaujot noplūdi no cementa un materiālu atkritumu.