Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Augstas efektivitātes mazo kokskaidu granulu ražošanas līnijas pieņemšanas

Sep 18, 2016

Biomasas granulu degvielas fona

Šobrīd biomasas kā enerģijas avots ir galvenokārt attiecas uz lauksaimniecību, mežsaimniecību un citi atkritumi, piemēram, visa veida kultūraugu stiebriem, cukurs, kultūru, cietes kultūrām un eļļas kultūru, mežsaimniecību, pilsētu un rūpniecības organiskie atkritumi un kokapstrādes atkritumu un dzīvnieku kūtsmēslus vai sekundārās pārstrādes ražot enerģiju (piemēram, metāns, mikro aļģes eļļas).

Biomasas kurināmā pieder biomasas enerģiju, ir liels potenciāls development.Compared ar citiem biomasas enerģijas biomasas granulu degvielas ir vieglāk īstenot masveida ražošanu un piemērošanu.


Izmantošanu biomasas kokskaidu granulu kokskaidu granulu ražošanas līnijas pieņemšanas

Biomasas kokskaidu granulu degvielas kā "zaļā ogļu" ir labi zināms, ir tīru, efektīvu un videi draudzīgu enerģiju, kas var aizstāt ogļu, naftas, gāzes.

Tas ir ļoti ērti izmantot biomasas granulu salīdzinājumā ar gāzes, naftas, akmeņogļu un citu kurināmo.Kokskaidu granulu, padarot productionline materiāli

Biomasas granulu biomasas kokskaidu granulu ražošanas līnijas galvenā izejviela ir kukurūzas stublāji, rīsu nūju, zāģu skaidas, rīsu sēnalas, riekstu čaumalas, sēklu čaulas, mizas un visas pārējās lauksaimniecības un mežsaimniecības atliekas.

Pēc saspiešanas, sajaukšanu, presēšanas, žāvēšanas un citiem procesiem, materiāli tiek pārvērstas gala granulētā kurināmā.
Granulēšanas procesā kokskaidu granulu, padarot productionline

Biomasas koksnes granulu padarot Machineis svarīgākais aprīkojums ofbiomass koksnes granulu makingline, kam jābūt ar šādiem raksturlielumiem:

(1) Thelubrication systemforbiomass koka ekstrakta koncentrāta pieņemšanas mašīna, eļļot gultņi un rullīši, kas pilnībā atrisināt problēmas eļļošanas veltņiem un gultņiem atkarībā no operāciju pieredzi. Un pagarināt darba laiku, veltņi, nomirst un gultņus.

(2) Piedziņas skriemelis pieņem pārvades struktūru augstu precisiongear.

(3) Kā mirst un rullīšu thebiomass kokskaidu granulu pieņem anā, mums ir labi apstrādes ar thealloyed tērauda, piemēram, 20 CrMnTi un 40Cr; un nerūsējošā tērauda 4 Cr13 3 Cr13.Selects augstas kvalitātes gultņu, nodrošina, lai pārvades efektīvu, stabilu un uzticamu.

(4) Granulu lielumu var pielāgot:

Nomaiņa, no pelējuma var ražot dažādas formas un produktu izmēra, parasti formas apaļas, kvadrātveida, daļiņu formas.

(5) Augsts effiency:

Mazu motora jauda, lieljaudas. Pieņemt jaunu granulācijas saspiešanas jēdziens dizains, maksimālais ierobežojums samazina enerģijas zudumu un tonnas vidēji salīdzinājumā ar citu līdzīgi iekārtu enerģijas patēriņu samazināt enerģijas patēriņu par 20 ~ 30 kw, enerģijas taupīšanas līdz 30 %, jaudīgākas, izturību ir augstāka, vairāk enerģijas taupīšanu un vides aizsardzība

(6) Automātisku konstantu temperatūru:

Šī mašīna pieņem tehnika automātisko konstantu temperatūru, āra temperatūru mīnus 20 grādus un 40 grādus pēc Celsija visu to apstrādes Cilnis, un nodrošinātu saspiešana sadaļā konstantes programmā noteikto temperatūru automātiski, efektīvi garantēt pelējuma un augstas temperatūras vidē, ievērojami uzlabojot ekspluatācijas, no pelējuma un gultņiem nav darba virzienu.

(7) Var pielāgot Cilnis presēšanas blīvums:

presēta blīvums starp 0,8-1,4 g/cm3 var būt patvaļīgas korekcijas, var būt saspiesta salmu ogļu, arī var aizliegt dzīvnieku barību bloķēt press.Ja jūs interesē thewood granulu ražošanas līnijas pieņemšanas, lūdzu, sazinieties ar mani brīvi!