Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Augstas efektivitātes organisko mēslošanas līdzekļu ražošanas līnijas ar horizontālu centrbēdzes Granulator

Oct 17, 2016

Apraksts:

Organisko mēslojumu ražošanas līnija ir pilnīgi pabeigta kopas iekārtu no organisko mēslojumu izejvielu savākšanas organiskos mēslošanas līdzekļa iepakojuma, piemēram, neapstrādāts organisko mēslojumu izejvielu uzkrāšanas, organisko mēslojumu izejvielu dehidratācija, organisko mēslojumu uzkrāšanās, organisko mēslojumu koroziju, organisko mēslojumu fermentācijas, organisko mēslojumu izejvielu žāvēšana, organisko mēslojumu granulācijas un tā tālāk. J

iangsu liangyou mašīnas ir specializēta pieņemšanas iekārtas organisko mēslojumu ražošanā, organisko mēslojumu fermentācijas upender, kas pieņem progresīvas tehnoloģijas ražoti no Japan.working neuzraudzītā, Upend un pilnībā, sajaucot labāk izejvielām pret koroziju un izšķirtspēju. Organisko mēslojumu pelletizer pieņem augstas efektivitātes centrbēdzes struktūru, izejmateriālu organisko mēslojumu ir sausā laikā ceļā, un ārā mašīnu, gatavo mitrums ir mazāks par 13 %, tā donand #39; t žāvēšanas vai dzesēšanas atkal ir visvairāk ideāls organisko mēslošanas līdzekļu aprīkojums


Izejvielas, lai mēslojums:

1. lauksaimniecības atkritumi: salmi, biezumus, pupiņas, kokvilnas biezumus, rīsu klijas u.c.

2. dzīvnieku mēsli: maisījuma putnu pakaiši (PL) un dzīvnieku izcelsmes atkritumu (AW), piemēram, kautuvju atkritumi, zivju tirgus, urīna un mēsliem, liellopu, cūku, aitu, vistas, pīles, Geese,Goat.etc.

3. rūpnieciskie atkritumi: vīna nogulas, etiķis atlikumu, maniokas atkritumus, cukura nelietis, furfurolu atlikumu u.c. 4. Mājas lūžņi: pārtikas atkritumiem, kauli, sakņu un lapu dārzeņi utt.

5. dūņu: dūņu upi, kanalizācijas, utt. Visu organisko mēslojumu produktu līnija ietver fermentācijas iekārtas, smalcinātājs, mikseris, granulator mašīna, žāvētāju, dzesētājs, skrīninga mašīnas, iepakošanas iekārtas utt.

Preces

Mašīnas

Fermentācijas process

Fermentupender

Drupinātājs

Dualshaftchainhorizontalmill, organicfertilizerhammermill

Maisītājs

Singleshaftmixer, doubleshaftmixer, Discmixer

Granulatormachine

Rotarygranulator, flatdiefertilizerpelletmill, Ballshaper, Rotordrumgranulator

, Discpelletizer

Žāvētāja

Rotarydryer

Dzesētāja

Counterflowcooler

Screeningmachine

Rotarydrumscreeningmachine

Packingmachine

25kg, 50kgpackingmachine

Transferequipment

Beltconveyor, elevatorlifter, screwconveyor

Pieteikumi:

Minerālmēslu ražošanas līnijas var ražot apaļas formas organisko mēslojumu, saliktu mēslošanas līdzekli, bio-organisko mēslojumu, tagad ir visvairāk ideāls iekārtas, lai veiktu bioloģisko mēslojuma granulu.


Konkurences priekšrocības:

  1. Zemu ieguldīt labu ekonomisko atdevi, augstas efektivitātes

  2. Saprātīgu projektēšanu, modernu tehnoloģiju, saspiest visu ražošanas līniju izvietojums.

  3. Stabila enerģijas taupīšanu, ērti, lai saglabātu darbību.

  4. Plaša lietojumprogrammu par izejvielām. Mēs varam ražot kombinēto mēslojumu dažāda veida ar dažāda biezuma.