Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Cietā koksnes skaidas 5tph pelletizer līnijas ekstrakta koncentrāta veidošanas projekts biomasas enerģijas augu

Oct 13, 2016

Biodegvielas ieviešanu izmantot kokskaidu granulu ražošanas līnijas:

1. plaši piemērojama joma: tas var apstrādāt dažādi materiāli, piemēram, biomasas materiāli, piemēram, koksni, zāģu skaidas, cukurniedru, bambusa, rīsu sēnalu, zāle, salmu u.c., un dažas īpašas izejvielas, piemēram, gumijas, māla un arī plastmasas.

2. regulējama jauda: mēs varam pielāgot dažādas jaudas from0.3 tonna stundā 30 tonnu stundā vai pat vairāk.

3. garantijas pārdošanas garantija: vienu gadu garantija un visu kārtu pēc pārdošanas pakalpojumus.

4. unikālas garantijas pārdošanas pakalpojumu: aģentūras, kurām jārūpējas par iekārtu uzstādīšanas un apkopes YONGLIare pakāpeniski izveidoja dienvidu Americpadarīt mūsu klientiem ērtu un samazināt par pārdošanu pēc nepatikšanām maintainance.


Pilnīga granulu ražošanas līnijas procesu

(a) Pīlings Process

Koksnes debarker mašīnaattiecas uz mizas MDF kuģa žurnālā un papermaking nozares, tas galvenokārt tiek izmantots, lai žurnāla, neliela koka mizas un tā tālāk, mizoti likme ir vairāk nekā 95 procenti.


(b) Šķembu Process

Granulu rūpnīcas pirms izejvielas tiek pārstrādātasbiomasas granulu, tie vispirms samazināts uz daudz mazāku, vienādi izmēra daļiņas. Thicknedd ir lielāks par 10mm vai lielums ir lielāks nekā 50 * 50mm, chippper ir nepieciešama, lai šos materiālus mikroshēmu mazākos gabalos.


(c) Malšanas procesa

Thehammer dzirnavām tiek izmantota, lai tālāk sasmalcināt šos mazos gabaliņos savā daļiņas ir mazāks par 3mm indiameter.


(d) Žāvēšanas Process

Pēc izejvielām tiek saspiesti žāvētāju ir nepieciešams, jo lielākā daļa koksnes izejvielas havea mitruma saturs ir aptuveni 50 %. Tomēr, optimālā mitruma saturu pelletiztionis 13 % - 15 %. Tādēļrotācijas žāvētājuir iekļauts koncentrāta iekārtās, lai samazinātu mitruma saturu. Pēc saspiešanas un žāvēšanas var sākt pelnīt koksnes granulas.


(e) Granulēšanas procesā

Pēc sasmalcināšanas un žāvēšanas izejvielas pareizi, tad ir gatavs skrošu dzirnavas. Pelletizing mašīnu vai nospiediet ir mašīnas granulu rūpnīcas galvenais elements. Jāpiebilst, piemaisījumiem izejvielās, piemēram, metālu, vai akmens, sabojāt mirst un rullīši ekstrakta koncentrāta pieņem anā.


(f) Dzesēšanas procesā

Usuallyafterpelletizing, thetemperatureofpellets, kas ir starp 60-80 grādi un mitruma saturs ir aptuveni 15 %. Uzglabāšanas nolūkā dzesētāja ir jāizmanto, lai samazinātu to virsmas temperatūras un mitruma saturu.


(g) Iepakošanas Process

Beidzot ir iepakošanas process. Koksnes aizsardzībai rogas kļūst kļūst mitrs un palielināt uzglabājamību, pienācīgu iepakojuma ir nepieciešams.Biomasas rogas rāda