Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Ģipsis un vieglie pelni uzglabāšanas tērauda tvertnes saimniecībā izmanto Silo projekta

Oct 11, 2016

FDSP' s pieder instalācijas inženieru komanda cienījama loma panākumu augstas veiktspējas visā tvertnē sistēmai. Mūsu motivācija komanda ir bagāts uzstādīšanas pieredze dažāda veida tvertnēs, darbojas saskaņā ar stingriem un standartizētas iekārtas vadības sistēmu, rūpīga uzstādīšana salīdzinājums noteikumi, un viņi sola vienu reizi projekta pieņemšanu.


Uzglabāšanas tvertnes (tērauda spirāli Šilo) iezīmes:

1. augstas stiprības: graudu uzglabāšanas silowall pastiprina vertikālo stiffener un tas nosprostojies ar skrūvi gaismu. Tas ir liels spēks un laba izturība pret vēja, zemestrīces un sniega.

2. labu sablīvēšanās funkcija: Crimping un šuvi piecu slāņu spirāli tērauda plāksnes nodrošina airproof, tāpēc mūsu graudu uzglabāšanas silocan izmantot celtniecības materiāli, piem., cements, ģipsis, vieglie pelni un izdedži, kā arī šķidrumu glabāšanai.

3. nelielu teritoriju aizņemšanas: mazākais attālums starp graudu uzglabāšanas siloamounts 600 mm.

4. īss būvniecības ciklu: augsta līmeņa automātisku būvniecības vietā, nepieciešams silo only5 6 dienas 1000 tonnas graudu glabāšanai.

5. ilgu darba mūžu: 25-30 gados sasniegt labāko kombināciju plāksnes dažāda biezuma graudu uzglabāšanas silobody.

6. jauks izskats: jumta ir subulate un nav viegli uzkrāties putekļiem vai ūdeni. Nodalījums ir spīdošs un novērojamas ar sudrabaini līnijām.

Funkcijas ofstorage silo (iesteidzās tērauda tvertnes):

1. augstas precizitātes: mūsu graudu uzglabāšanas silohas international papildu aprīkojums un tehnoloģijas garantijas.

2. augstu automatizāciju: mūsu graudu uzglabāšanas silocan achievehigh automatizācijas andmechanisation, augsta produktivitāte, racionāls.

3. plaša novietne: mūsu graudu uzglabāšanas silohas plašu glabāšanai. Jaudu viena silo līdz 15000 tonnas,

pilnu funkciju, izpildīt dažādas klientu prasības.

4. viegli uzturēšana: mūsu graudu uzglabāšanas tvertnes, standarta, savstarpēji aizvietojami un universālo cinkota tērauda plāksnes un piederumi ir ērta apkopes, viegli modernizāciju jaudu vai Šilo pārvietoties.

5. mazāk investīciju: 20-30 % mazāk nekā tērauda josla betona tvertnēs, ievērojami ietaupot investīciju izmaksas.