Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Zaļa Bio organisko mēslošanas līdzekļu ražošanas līnijas augu sadzīves atkritumu

Oct 17, 2016
Detalizēta Product Description
Preces nosaukums:Mēslojuma granulu mašīnuLietojumprogramma:Organisko mēslojumu, barības, mēslojuma, Bio-organisko mēslojumu...
Diametrs:1020mmJauda:110kW
Produkcija:1-2t/hGarums:4500mm
Krāsa:ZaļaTips:Horizontālo centrbēdzes Granulator


Apraksts:

Organisko mēslojumu augu veikt bumbu vai dažādās dzīvnieku mēslus, humīnskābes, dzīvnieku organiskos atkritumus, un sajauc salmu, lauksaimniecība kātiņa, ext vai maz ķīmisko materiālu ir mēslojuma granulas, izejvielas un citas piedevas u.c. pabeigtā mēslot granulu diametrs ir 2-8mm diametrā, to var pielāgot, lai atbilstu jūsu prasībām.


Organisko mēslojumu pieņemšanas procesā:

1. pirmā procesa: fermentācijas izejvielas.

mūsu galvenā mašīna, ko izmanto materiāla fermentācija ir Upender.Feeding materiāli un izejas materiāli ceļu ir ļoti elastīgi, no priekšpuses fermentēšanas tvertnē, ieraugu, piemēram, mēslus var palikt iekšā uz ilgu laiku, gan kompostu var izmantot kā mitruma regulēšana materiāliem. Pateicoties augstai temperatūrai rūgt (vistu mēsli ap 80 ° C c, cūku mēsli ap 75 ° C, lopu mēsli aptuveni 70 ° C) un ilgu laiku paliek, tā var ražot augstas kvalitātes komposta mēslojumu bez otrā rūgt. Tā ir ļoti noderīga, lai atjauno zemes.

2, otrais process: materiāla partiju pārformēšanu un sajaukšana:

pēc fermentācijas, ja materiāls vai piedevas, kas ir jāpievieno, mēs saskaņojam dozators un maisītājs iekārtu izgatavošanai labas un dažādu veida organisko mēslojumu dažādiem lauksaimniecības.

3. Trešais Process:

dzirnavu Specifically Designed-par postošu lielajam barības un neorganisko materiālu efektīvi un augstas likmes ražošanas āmurs drupinātājs materiālu izmantojam horizontālās ķēdes... Non aizsērējuma dizains - plašas klīrenss visā materiālu plūsma novērš veidošanās un ražošanas dīkstāves. Viegli piekļūt ceturkšņa sadaļā mājokļu var noņemt, izņemot ārā skrūves, kas nodrošina labu pieejamību. Vienkāršots uzturēšana-visas tās sastāvdaļas var viegli noņemt un aizstāt.

4. tālāk procesu:

granulating bumbu ierobežotājs pieņem preses pelletizer, pulēšanas un jaunas tehnoloģijas, kas pilnīgi maina procesus, piemēram, lielu ieguldījumu, veidojot sarežģītas tehnoloģijas utt. tas var mainīt granulu lielumu, mainot mirst diametrs, die dažādas granulas izmēru maiņa. Granulas ir vienveidīgi, gludi, apaļas, augstas izturības un labu plūsmas spējas, granulveida nogulšņu veidošanos likme ir virs 95 %. Mašīnu apvienot trīs vienā veikt zemas temperatūras žāvēšanas, dzesēšanas, skrīninga gatavo kopā. Viss process ir zems investīciju un zemas ekspluatācijas izmaksas. Mikroorganismu izdzīvošanas rateandgt; 90 %. To plaši izmanto dzīvnieku selekcija, briest, cukuru ražo papīru, padarot, medicīna, cigarešu fabrika u.c. organisko atkritumu granulēšanas. Tā var ražot ap tīru organisko mēslojumu, neorganiskā mēslojuma, bio-organisko mēslojumu. Tas ir visvairāk ideāls aprīkojums (bioloģiskie) organisko mēslojumu rūpnīca.

5 piektā procesu: žāvēšanas un dzesēšanas gatavās granulas sausas un atdzesē granulu iepakojumā.Rotācijas žāvētāju pieņem zema ātruma rotarying, liektu plate kalšanai, izkliedējot izejvielas, lai pašreizējā augstā temperatūrā gaisa plūsmas sajauc ar izejvielām un beidzot ar žāvēšanas rezultāta panākšanai. Šī mašīna pieņem skaitītāju plūsmas dzesēšanas teorija, padarot granulas dzesēšanas pietiekami un vienmērīgi. Slaida vērtības tipa struktūru īpašu izlādes padarīt mašīna darbotos nevainojami un izkraut tekoši. Pēc atdzesēšanas granulas temperatūra nav augstāka par + 3-5 ° C temperatūru telpā.

6 Sestās procesu:

iepakojuma minerālmēslu adaptīvā programmatūras kontroles parametru iestatījums automātiski, automātisko kritums korekciju, ultra slikts signāls, defekta diagnostiku un citas funkcijas. 3-50kg/soma iepakojuma maisiņus.


Pieteikumi:

Organisko mēslojumu izejvielas:

  1. Lauksaimniecības atkritumi: salmi, rīsu klijas, utt.

  2. Dzīvnieku atkritumi: vistu mēsli, cūku, liellopu un aitu mēsliem utt.

  3. Rūpnieciskajiem atkritumiem: vinasse, cukura atliekas utt.

  4. Sadzīves atkritumi: virtuves atkritumi, dārzeņu tirgu un kautuvju atkritumiem utt.

  5. Sadzīves dūņas: upes sanesas, notekūdeņu dūņām utt.


Konkurences priekšrocības:

Mūsu efektīvu centrbēdzes koncentrāta dzirnavu iegūt Ķīnas unikālo valsts patentu vairāk nekā 17 gadu pieredze koncentrēties uz biomasas enerģijas iekārtas vairāk nekā 30 izgudrojumu patentiem eksportētās vairāk nekā 100countries pakalpojuma desmitiem tūkstošu uzņēmumu pētniecības