Mājas > Projekta risinājumi > Saturs

Eļļošanas Ķīnas ražotājs lopu barības koncentrātu dzirnavu mašīna/mājputni automātisko līniju vistas pieņemšanas mašīna barības barības rūpnīcas

Sep 27, 2016

padarīt mašīna feedfor dzīvnieku foodProcessing tehnoloģija

Izejvielas (pieradījumu kultūrām: soja, kukurūza, kukurūzas, graudu, sorgo, kukurūzas milti u.c.) → rupjās smalcināšanas → barības sajaukšanu → barības granulēšanas → Pellet dzesēšanas → Pellet smalcināšanas → skrīninga andamp; Šķirošanas → ekstrakta koncentrāta iepakojuma

Iekārtu saistīto tomaking mašīnu plūsmu

Plūsmu dzirnaviņas →Feed Mixer → barības koncentrātu Mill →Counterflow dzesētājs → barības granulas Crumbler → barības granulas šķirošanas sietsKā zemāka barības costsand atbilst šķirnes dzīvnieku ēdināšanas vajadzībām zemnieku plašo masu un barības nozares steidzamo problēmu atrisināt pirmo reizi. Salmu bioķīmisko proteīna barības tehnoloģija tiek likts kultūraugu stiebriem pārspiešana un fermentācijas un veikti graudu tehnoloģijas pasākumus padara koksnes kvalitāte bija mīkstināšanai, raupja olbaltumvielu, CF un neapstrādātus taukus, degradācijas vērā mājputnu ganāmpulka viegli sagremot absorbcijas materiālu, kamēr fermentācijas slapjš, arī ražo liela, baktērijas ķermeņa proteīnu, fermentācijas Hou kļuva mīksti vārītas, salds, veikti graudu vairāk pieaudzis ir mājputnu ganāmpulka pa dzimuma , raupja olbaltumvielas un aminoskābes, vidējais līmenis uzlabosies – 40.6 95,8 %, smalku amonjaka šķīduma un cistīns, grupas amonjaka skābes līmenis arī ir ievērojami uzlabot, cukura, tauku saturs palielinājās, ražo vitamīnus, piem., b, d, e un augšanas faktoriem un pēc tam sajauc ar citām izejvielām, barības graudu lopbarības koncentrāta machinepressed par uzturvielu bagātu uzturu un un lopu barības devu palielina , paātrināta izaugsme. Samazināt lauksaimniecības izejvielu (tonnu salmu barību 270 kilogramus barības uzturvērtību graudu ekvivalents) vasaras barības izmaksas un palielināt lauksaimnieku ienākumus.

Šāda veida gredzenu mirst barības koncentrātu dzirnavas ir projektēts un ražots atbilstoši mūsu izmeklēšanā esošo barības koncentrātu mašīnu ārzemēs. Tas var atbilst dažādiem klientiem prasības barības koncentrātu, it īpaši lūgumus augstu cietību un blīvums barības koncentrātu. Barības ekstrakta koncentrāta mašīnu, gredzenu mirst barības koncentrātu dzirnavas un dzīvoklis bojā barības koncentrātu pieņem anā ir sadalīta un iedalīt uz ruļļa barības koncentrātu mašīnas; usescan: mazu mājsaimniecības barības koncentrātu mašīna, mājputnu barības koncentrātu mašīna, mazo putnu koncentrāta barības mašīna, zivju barības koncentrātu mašīna, trušu barības koncentrātu mašīna, cūku barības daļiņu mašīna salmu daļiņas mašīnu plūsma; ar productioncan iedalīt : salmu granulu mašīnu plūsmu, klijas barības koncentrātu mašīna, sojas miltu barības dzirnavu iekārta, kukurūzas stiebru barības granulu mašīnu, zāģu skaidas barības koncentrātu mašīna, dažādas barības koncentrātu Mill, kā arī izskata un klasifikācijā ražošanas veidu.


Sakārtojiet programmu:

Lopbarības koncentrātu dzirnavām tiek plaši izmantota, inlarge, vidējs un zvejas aprīkojuma, graudu barības processingplant, dzīvnieku barības, saimniecību, mājputnu audzētavām, atsevišķiem lauksaimniekiem un mazajiem un vidējiem lieluma saimniecības, nelielu barības rūpnīcās use.♣1.The padarīt mašīna feedhas temperatūras celšanos; uztur mikro elementu dzeltenā kukurūza dzīvnieku barību ir labi, pa kuru palielina dzīvnieku barības devu; palīdz, karsējot un absorbējot dažādus barošanu; ir vienota faktūra, veikls formu un gludu virsmu.

♣2. Diametrs ir barības koncentrātu var noregulēt no 1.5mm 6mm pārslēdzoties die un garumu var koriģēt līdz 20mm no 5mm.
♣3. Augsta blīvuma mājputnu kvalitātes lopbarība ir labs veikals un transportēšanu; piemērots dažādām lopu dažādos augšanas periodā.
♣4. Saražotā zivju barības koncentrātu var izvairīties no ūdens kvalitātes piesārņojumu un koncentrātu var glabāt ūdens uz ilgu laiku, kas uzlabo barības izmantošanas koeficients.
♣5. Šīs barības koncentrātu machinecan piemērot apstrādāt dažāda veida izejvielu un ražot pilnu formulu rupjā lopbarība no dažādām prasībām.
♣6. Šo plūsmu pelletizer var tikt izmantoti gan pulvera pārstrādes plūsmu ar zemu mitruma saturu un svaigi barot ar augstu mitruma saturu.

♣7.Powder lopbarības, zāles miltu nav nepieciešama vai pievienot nelielu šķidruma tabletes, granulas mitruma saturs attiecībā uz graudu mitruma satura materiāliem, pirms ir vairāk piemēroti glabāšanai.

♣8.Chicken, pīles, zivis, pulveris rupjo lopbarību sajauc var iegūt pārsniedz saimniecisko labumu.

♣11.Dry pārtikas kultūraugu mājputnu saimniecības, lopbarības graudu cietība, gludu virsmu, iekšējā ražošanas konservēšanas, uzlabo barības sagremošanu un absorbcijas.

♣12.Particle veidošanās procesā var veikt graudi un pākšaugi tripsīna pretestības faktors deģenerācija, samazinātu nelabvēlīgo ietekmi uz lauksaimniecības putnu gremošanas trakta, var nogalināt parazītu olas un citiem patogēniem mikroorganismiem un samazināt visu veidu kukaiņi un par lauksaimniecības dzīvnieku gremošanas sistēmas slimību.