Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Graudu bunkura tērauda barības tērauda tvertnes Engineering

Sep 05, 2016

Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves co., Ltd, kā galveno uzņēmuma tieši FDSP grupa ir viens no tērauda cisternu ražošanā agrākais uzņēmumiem. Līdz šim vairāk nekā 20 gadus, mums ir bijušas iesaistītas pētniecības, attīstības, tirdzniecības un uzglabāšanas tehnika pakalpojumus. Ar jaunāko krātuves inženierijas tehnoloģiju skrūve tvertnēs, montāžas tvertnēs, piespiešanas tvertnēs un līdzīgu māju tvertnēs, mēs tagad esam izstrādājuši vienā lielākā ražošanas glabātavas.

Mūsu uzņēmums ir milzīgo potenciālu, un varētu nodrošināt lietotājus ar pagrieziena atslēgas inženierzinātnēs, tajā skaitā tehniskā apstrāde (ieskaitot Lifts, piegādes, magnētiskās separācijas, virsma, vēdināt, termometrs, stoving, fumigating uc), dizains, ražošana, uzstādīšana, nodošana ekspluatācijā un apmācības Šilo inženierzinātnēs, civilās būvniecības un elektriskās vadības, u.c..

Mēs esam veiksmīgi izveidojuši tvertnēs ar super lielu, mazu diametru un super augstumu, nestandarta tvertnēs un britu standarta tvertnēs.

Ar profesionālo produktu kvalitāti, ideāls atbalsta sistēmas, integrēto pakalpojumu sniedz klientiem visaptverošu inženiertehnisko problēmu risinājumus. Mūsu kompānija pilnībā nodrošina lietotājus ar smalku produktus un labi pakalpojumus mums dos lielas pūles, lai veicinātu lietotāju kopējā labklājība un dot jaunu un lielāku ieguldījumu starptautiskā skābbarības novietnes uzglabāšanas uzņēmumu.Programmu nozares inženierijas tērauda tvertnes
Pārtikas pārstrāde, miltu, barību, eļļa, Brewing, cietes, alkohola, citronskābes, iesala, ķīmiskajā rūpniecībā, ostu nozarē, cementa rūpniecībā, citai nozarei.