Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

graudu bin/graudu bunkura ražotājam graudu/kviešu /corn glabāšanai

Oct 11, 2016

FDSP ir spēcīgs tehniskais spēks ZĪMOLS Ķīnā, kas specializējas būvniecības visu silosos sistēmu nozaru jūras ostas graudu tranzīta centrs, naftas pārstrādes centrs, tirdzniecības Šilo, upes graudu tranzīta centrs, saimniecības Šilo, barības Šilo, miltu dzirnavām, cietes dzirnavas, pārtikas eļļas ražošanas rūpnīcas, nelobītiem rīsiem dzirnavas, PVC uzglabāšanas, īpašo sēklu un minerālu pulveris glabāšanas utt.

Mēs cenšamies nodrošināt pagrieziena atslēgas Šilo sistēma atspoguļo Ķīnas valsts Top līmeņa tehnoloģiju inženierzinātņu projektēšanas, ražošanas un uzstādīšanas. SRON un mūsu cienījams inženieri, kuri, profesori no Henan tehnoloģijas universitāte, dibinātājs ir pievienojies būvniecības daudzi Ķīnas valsts rezervju Silo sistēmu ar autoritatīvo praktiskās zināšanas.TheBuildtoLastSolidSilos

  1. Jumta Top: Jumts ir stāvēt līdz pat smagākais vidi galējās sniega katastrofa ar echo top dizains un daļa paredz spēcīgu struktūru un savienojot radiālās ribas, kas ir Z savstarpēji saistītas atkal sevi. Jumtu paneļi iekļaut ar ribas ar virs un zem klēpja profilus precīzai saskanības nodrošināšana.

  2. Ķermeņa tērauda plāksne: Commercial275g/m2 dubultā cinkota tērauda pārklājums palielina dzīvības un durability.450g/m2 un 600g/m2, pārklājums pieejams pielāgojis secību. Katras sānu malas loksnes ražo no augstas stiepes tērauds, kas ir spēju pārvarēt ārkārtējas pilnvaras, spiediena.

  3. Nostiprinājumos: FDSP ir augstsprieguma stiffener (var atrasties vai ārpus tvertnes) profili padarīt tvertnes spēcīgāku ļaujot silosos nostāties labi pat zem galējās viesuļvētras. Bāzes stiffener zābaki ir pārklāts, tāpēc tās nav rūsa, laika gaitā.

  4. Vējš gredzens: Augsts bunkuros vai kas nepieciešams izturēt smago vējš. Caurumus nostiprinājumos; samazināt skrūvi vēja zvana un kronšteini swaged tehnoloģija nodrošina tvertnes strāvas slodze

  5. Augstas stiprības bultskrūves un skrūves: FDSP ir augstas stiprības skrūvēm pārī ar blīvējošās paplāksnes, pārklāts aparatūra nodrošina pievienotās aizsardzība no rūsas, lai nodrošinātu graudu bin stāv laika pārbaudi.

  6. Lūku: bloķēšanas sistēmu, lūku dubultā slāņa drošības

  7. Plaša atloks svītriņa balsta konstrukcija: Plaša atloks svītriņa balsta konstrukcija ir spēks un izturību atbalstīt smagās piltuve Šilo ielādē ilgu laiku un ar vēja un seismisko prasības izskatīšana


FDSP cieto Silo būvniecības detaļas