Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Laba hermētiskumu sojas pupu eļļu Šilo augu eļļa Šilo pārdošanai

Sep 19, 2016

FDSPGood hermētiskumu sojas pupu eļļas Šilo augu eļļa bunkurā (tērauda spirāli Šilo) pārdošanai pazīmes:

1. augstas stiprības: uzglabāšanas silowall pastiprina vertikālo stiffener un tas nosprostojies ar skrūvi gaismu. Tas ir liels spēks un laba izturība pret vēja, zemestrīces un sniega.

2. labu sablīvēšanās funkcija: Crimping un šuvi piecu slāņu spirāli tērauda plāksnes nodrošina airproof, tāpēc mūsu krātuves silocan izmantot celtniecības materiāli, piem., cements, ģipsis, vieglie pelni un izdedži, kā arī šķidrumu glabāšanai.

3. nelielu teritoriju aizņemšanas: mazākais attālums starp graudu uzglabāšanas siloamounts 600 mm.

4. īss būvniecības ciklu: augsta līmeņa automātisku būvniecības vietā, nepieciešams silo only5 6 dienas 1000 tonnas graudu glabāšanai.

5. ilgu darba mūžu: 25-30 gados sasniegt labāko kombināciju plāksnes dažāda biezuma graudu uzglabāšanas silobody.

6. jauks izskats: jumta ir subulate un nav viegli uzkrāties putekļiem vai ūdeni. Nodalījums ir spīdošs un novērojamas ar sudrabaini līnijām.Produkti parādīt ofFDSPGood hermētiskumu sojas pupu eļļas tvertnē augu eļļa Šilo
(tērauda spirāli Šilo):FDSPGood hermētiskumu sojas pupu eļļas Šilo augu eļļas tvertnē (iesteidzās tērauda tvertnes) iezīmes:

1. augstas precizitātes: mūsu krātuves silohas international papildu aprīkojums un tehnoloģijas garantijas.

2. augstu automatizāciju: mūsu krātuves silocan achievehigh automatizācijas andmechanisation, augsta produktivitāte, racionāls.

3. plaša novietne: uzglabāšanas silohas plaša novietne. Jaudu viena silo līdz 15000 tonnas un pilnīgu funkciju, izpildīt dažādas klientu prasības.

4. viegli uzturēšana: mūsu graudu uzglabāšanas tvertnes, standarta, savstarpēji aizvietojami un universālo cinkota tērauda plāksnes un piederumi ir ērta apkopes, viegli modernizāciju jaudu vai Šilo pārvietoties.

5. mazāk investīciju: 20-30 % mazāk nekā tērauda josla betona tvertnēs, ievērojami ietaupot investīciju izmaksas.Produktu showofFDSPGood hermētiskumu sojas pupu eļļu Šilo augu eļļa bunkurā (iesteidzās tērauda tvertnes)