Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Labas atsauksmes lopu barības tērauda tvertnes

Sep 08, 2016

FDSP ir profesionāls ražotājs un piegādātājs nerūsējošā tērauda tvertnēs dažādām lietojumprogrammām, tostarp piena/dzērienu, farmācijas, ķīmijas un pārtikas pārstrādē. Mēs varam palīdzēt jums izlemt, kāda veida nerūsējošā tvertnes konstrukcija ir ļoti izdevīga jūsu produktu un izveidos labāko uzglabāšanas Šilo sistēma, lai nodrošinātu drošību jūsu materiāla.


Aizpildīto kukurūzas graudu bunkura sistēma

Kā sekot info, viens no mūsu kukurūzas bin projekts aizjūras klientiem! Mēs esam izdarījuši aizjūras Šilo projektiem gadus, piemēram, Austrālijā, ASV, Kongo, Haiti, Columbia, Filipīnas, Korejas, Peru utt.

Ģenerālis plūsmas ceļu: Truck piekrauts ar graudu nāk dempinga bedre - konveijera-pre-tīrīšana-lifts-piltuves tvertnes transportiera kravas vai darbnīcas vai iepakošanas mašīnas3 veidi, kā var veikt cisternu uzstādīšana.

* Ja klients vēlas instalēt tvertnēs ar sevi, mēs varētu piedāvāt detalizētu instrukciju un weand #39; ll dot mūsu ātrākais atbilde izskatīt jebkuru jautājumu, kas šajā procesā.

* Mēs arī varētu sūtīt mūsu inženieris pārraudzīt uzstādīšanas procesu. Klients varētu atrast vietējo darba ņēmēju izbūves darbi un mūsu inženieri palīdzēs viņiem procesa laikā

* Ja klientu vajadzības, mēs varētu sūtīt mūsu uzstādīšanas komandas visu instalēšanas problēmu.


Gadījumā