Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Cinkota, spirāles krātuves liela lopu barības tērauda tvertnes

Sep 08, 2016

Galvenās funkcijas:

1. Thesilois uzcelta tieši uz vietas, izmantojot īpašu mehānika, kas, pateicoties to uzlabotas tehnoloģijas, ļauj mums veidot 2,70 metri baloniem 25,00 metri diametrā un augstums līdz 35,00 metri. Šī priekšrocība ļauj inženieri, projektētāji un lietotājs pats izmantot uz vislielāko pieejamo vietu, kā arī lētāks un vairāk intelligent nodarbinātību no būvlaukuma.

2. Thesilohas iekšpusē dzīvoklis gludas sienas, ļoti svarīga ierīce, kas izvairās no stagnācijas, no putekļiem un ražojumu (kas parasti izveidojas padziļinājumu rievotas sienas rada izplatīšanās pelējumu un kukaiņi) un kas pieļauj vairāk universāls lietošanas.

3 tvertnes var būvēt ar absolūtu gaisa - ūdensnecaurlaidīgas sistēmas: šī priekšrocība ļauj arī šķidro produktu uzglabāšanai, kā arī ir ļoti noderīgs glabāšanai pašiem labības produktiem. Ka var izvairīties no dažas šķidruma noplūde no tvertnes.

4 atšķirīgi no gofrēta vienā bunkurā ir piemērota jebkura veida beramkravu uzglabāšana; Tas nozīmē, ka: pildvielas (piemēram, cementi, ogļu, ģipsis, karbonātus, uc), dūņas, energotaupīšanas, ķīmiskā, plastmasas izstrādājumu un šķidrumu.Detailattēlss ofstorage Šilo
Garantijas par kvalitāti un pakalpojumu mājputnu barības tvertnes

1. FDSP Šilo sistēma ir veidota, lai pēdējo reizi, ar stingri aprēķina spēka spiediena un slodzes ārkārtējos apstākļos stipra vēja un stiprs sniegs katastrofu ar stingriem kritērijiem materiāliem pretoties korozijai.

2. padeves silosos sistēmas ir savietojamas automatical un precīzs barības barošanai

3. kvalitātes garantija ir viens gads pēc uzstādīšanas un nodošanas ekspluatācijā vai 18 mēnešu laikā pēc tam, kad Ķīna ostas atstāšanas. Termiņš ir pirmais.

4,7 dienu x 24 stundu pakalpojums robežās 24 stundu laikā atbildēt/atrisināt jebkuru tehnisko jautājumu pēc pieprasījumaGadījumos, kad daļa mūsu mājputnu barības tvertnes