Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

cinkots graudu bunkuriem cenas

Sep 12, 2016
par mums

Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves Co Ltd ir viena no vadošajām Ķīnas tērauda tvertnes ražotāji un piegādātāji, laipni lūgti lēti vairumtirdzniecība tērauda tvertnes, tērauda uzglabāšanas, Šilo, tērauda tvertnes, glabāšanas nodalījumu, cinkota tērauda tvertnes no mūsu fabrikas.

Mēs piedāvājam:

1. graudu bunkura
2.Hot cinkota tērauda tvertnes
3. ārvalstu garantijas pārdošanas pakalpojumus
4. pabeigti projektu mēs nosūtīšanas inženieri uzstādīšanai.
Mums ir divi tipi tvertnēs---plakandibena un piltuves grunts tips:
Jauda ir salīdzinoši liela un diametrs ir mazāka par 12m, tā bāze ir vispārīgi lika konusā cementa bāzes. Kad tvertnes diametrs ir vairāk nekā 12m, jo bāzes konuss augstums ir pārāk liels, tās bāzes, kas parasti ir uz pusi konusa pamatnes vai dzīvoklis bāzes. Pusgadā konusa pamata aprunāt pilnīgi izlādēts stuff. Dzīvoklis bāzes bunkura vajag izlādēt sīkumi Multi daļas vai aprīkoti ar spirāli Šilo tīrītājs.

Hopper apakšā:
Noslodze, kas ir zem 800t un diametrs ir zem 8,5 m.

Tērauda konuss bāze sastāv no stāvus kolonnām, gredzenveida sija, konusa plāksnes, sasiet gabalos utt.Priekšrocības ofFDSP uzglabāšanas tvertnes:

1. mums ir lieliska komanda ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi būvniecībā bunkurā.

2. kā viens no lielākajiem Šilo ražošanas uzņēmums, esam ieviesuši vairāk nekā 20 apstrādes vienību kopas un ražošanas jauda sasniedz 1 miljonu tonnu gadā.

3. savukārt atslēgas projektu no apspriešanas, dizains, civilā darbā, ražošanas, tirdzniecības, pakalpojumu FDSPprovides.

4. karsti cinkota tērauda plāksnes izmanto Šilo struktūra un Šilo jumta latām, kapuce, Marga, caurums temperatūras mērījums, Lūkas un kāpnes cinkots tērauds tiek izmantots arī, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku.


Rādīt produktus: