Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Peldošā zivju barības ražošanas līniju

Jun 30, 2016

Peldošās ekstrudētā barības ražošanasno ūdens padeves ekstrūzijas procesu faktiski kūpinot kamerā temperatūra momentāno procesu, kas barojas pie augstas temperatūras (110 -200 ℃), augsta spiediena (25-100 kg / cm2) un augstu bīdes augstu mitruma (10-20 % vai pat 30 %), nepārtrauktas vides sajaukšanu, kondicionēšana, Apkure, spiediena, konservēšana, porainu lielgabarīta plūsmu veidošanos pēc izspiešanas die diafragmu un pēkšņi depressurized. Paplašinātas slapjš, granulētas parasti ekstrūzijas mašīnas, izejvielas presēt ieskrūvēt ekstrūzijas un virzīt ražot augstas temperatūras un spiediena, vienā mirklī, izmantojot diafragmu, temperatūras un spiediena strauja samazināšanās izejmateriāla strauju iztvaicēšanas ūdens, sējumu paplašināšanas, vieglāks, īpatsvars pēc izteka iecirtums izgriezt tipu un pēc tam atdzesē līdz istabas temperatūrai un ūdens un žāvēšanas 12 % mazāk iepakojuma. Presēšanas, peldošā zivju barības dēļ gaismas īpatsvars, un tādējādi var tikt suspendēti ūdens.


Jiangsu Liangyouisprofesionālāspeldošu ekstrudētā aqua ražošanas barības pārstrādes iekārtasun nodrošina pilnu kopas savukārt atslēgas projektuuzņēmuma. No selekcijas viedokļa, salīdzinot ar tradicionālajiem audzēšanas metodēm, izmantot zinātnes un saprātīgu formulas, kopā ar papildu apstrādes tehnoloģiju un augstas kvalitātes barību, augstas veiktspējas, zemu piesārņojuma datu apstrādes iekārtas, un galu galā ražo peldošs ekstrudētā aqua feed var garantēt dažādu ūdens dzīvniekiem jābūt vairāk veselīgu un efektīvas izaugsmes, noved pie lielākas priekšrocības zemniekiem.


1.Peldošu ekstrudētā aqua lopbarības preparāti parasti ietver enerģijas, olbaltumvielu, tauku, ogļhidrātu, vitamīnu, minerālvielu un citas izejvielas, ko izmanto:

·sēklu kategorijas: sorgo, kviešus, miežus un tā tālāk;

·kliju: kviešu klijas, milti, rīsu klijas, klijas u.c.;

·miltu kategorijas: sojas miltus, riekstu milti, rapšu sēklu milti, kokvilnas sēklas miltiem un citu miltu tipam;

·dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielu sastāvdaļas: zivju miltus, kaulu miltus, zīdtārpiņu pupa pulveris, garneļu miltu un citu dzīvnieku olbaltumvielas materiālu;

·dabisko minerālu izejvielas: avots, fosfors, kalcijs avots, bentonīts, ceolīts pulveris;

·Citas kopīgas sastāvdaļas: lucernas milti, #39; distillerand s graudi, rauga, cietes α, eļļām un taukiem;


Turklāt atkarībā no lietas apstākļiem, īpašu aqua barības ražošanā arī palīdz ar nepieciešamību racionalizēt dažādas piedevas izejvielu, tostarp izmantošanu: vitamīnu, minerālvielu, aminoskābju, antibakteriālo medikamentu kategorijas, ķiploku, garšaugi, probiotikas, fermenti, L-karnitīns, betaīna, nezināms augšanas faktora, saistvielu, konservanti, antioksidanti un citu barības piedevas, un citu barības piedevām, piemēram, sojas lecitīns, jūraszāļu pulveris , nātrija diacetāts, Astaksantīns, taurīns, Hitīns, iodinated kazeīna, polifenoli un citi.


2.galvenās iekārtas Peldošās ekstrudēta aqua barības ražošanas līniju

Peldošs ekstrudētā aqua barības pārstrādes tehnoloģiju, presēt ir ļoti būtiska sastāvdaļa:

Presēt ir skrūvju un uzgriežņu, kam mīcīšanas un miksēšanas funkcijas. Pēc tam, kad izejvielas, puffing kambarī, materiālu skrūve riekstu saspieda, berzes, starp bīdes efekts, iekšējais spiediens pieaug, pats lielākais 4Mpa, temperatūra pieaug līdz 140 grādiem Celsius.A asas pieaugums 3-7s laikā temperatūru un spiedienu, organizatoriskā struktūra, par būtiskām izmaiņām, tālāk gelatinized cietes, proteīnu denaturācija, neapstrādātu šķiedru bojājumu, salmonellas baktērijas nogalināt kaitīgas baktērijas. Augstā temperatūrā un augsta spiediena no novadīšanas materiālu pa muti, tās pēkšņi atbrīvošanas spiediens šobrīd ūdens daļējas zibspuldzi, pēc atdzesēšanas materiāls bija porainu struktūru Izvērstā materiālā formā, granulu, flocculent vai rupju drupatas formu.


FDSP ražošanas presēt ir šādi raksturlielumi:

(1)Augstas ietilpības, labu sniegumu, mazu strāvas patēriņu, zemu trokšņa, skaistu izskatu;

Gluda

(2)darboties, uzticamas, augstas pakāpes nogatavināšanas ekstrudētā materiāls;

(3)DDCconditioninghasgood efekts;

(4)Barotavas mainīgas frekvences motora ātruma vadība, ātrumu var koriģēt brīvi;

(5)Mobilo kuteris turētāju, kuteru ātruma mainīgas frekvences motoru vadības, var tikt sadalīts dažāda garuma daļiņu;

(6)Izmantojot dažādus ekstrūzijas mirst diafragmu formas ievērot ražošanas vajadzībām dažādos pārtikas produktos;

(7)Var mašīnu, gan peldoša barības ražošanu, bet arī krītošo barības ražošanas, bet arī izmanto barības sastāvdaļām; pirmapstrāde

(8)Blīvuma kontroles sistēmu, lai veicinātu ražošanu mainīgas un grimst plūsmu kombinācija.


Tehniskie un darbības parametri:

produkta nosaukums

modelis

Power(kW)

Output(T/H)

Slapjo viena skrūve presēt

SPHS135D

75/90/110

1-2

SPHS165D

132/160/200

3-5

SPHS218D

250/280

6-10

Mitra twin-screw presēt

SPHS65DS

22

0.15-0.3

SPHS68DS

30

0.2-0.4

SPHS80DS

37

0.25-0.5

SPHS85DS

45

0.35-0.6

SPHS95S

55

0.5-1.2

SPHS98S

75

0.6-1.6

SPHS118S

90

0.8-2.0

SPHS120S

110

1.5-2.2

SPHS145S

132

2-4

SPHS148S

16-200

3-6

SPHS150S

200-315

8-10