Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

peldošā zivju barības koncentrātu ražošanas līnijas zivju pārtikas pārstrādes

Oct 08, 2016

Mūsu peldošā zivju barības koncentrātu ražošanas līnija ir zivju barības ražošana pabeigta procedūra. Šo zivju barības ražošanas uzņēmumā ir paredzēts padarīt komerciālo granulas no kukurūzas, kukurūza, zāle, graudi, proteīna, melase un tā tālāk, un gala granulas ar dažādām formām, unikāls aromāts, uzturvielām bagāts un smalku tekstūru, plaši izmanto kā ūdens un pet barības, piemēram, zelta zivtiņa, tropu zivīm, sams, garneles, suņu, kaķu un etc.our zivju barības ražošanas līnija ir vidēja un liela izmēra barības rūpnīcās un audzēšanas saimniecību labākā izvēle. Pilnīga zivju barības koncentrātu ražošanas līnijas ar dažādu jaudu ir arī pieejami, lai apmierinātu klientu konkrētas prasības. Šī peldošā zivju barības ražošanas uzņēmumā no jauna izstrādātas, lai apmierinātu pieprasījumu pēc intensīvas ražošanas dzīvnieku zivju barības granulas. Produkti var būt dažādas formas, unikāls aromāts, uzturvielām bagāts un smalku tekstūru tikties dažādu ēšanas paradumu dzīvnieku. Mūsu zivju barības ražošanas mašīnas var radīt dažāda veida granulas dažādu šķirņu zivīm, ieskaitot paltuss granulas, sams granulas, CatCarp koncentrāta, foreļu granulas, kaņepju granulas, CSL granulas, utt.

peldošā zivju barības ražošanas procesā


1. materiālu malšanas--barības āmuru mill
Izejmateriālu sastāvdaļas būtu samaļ vajadzīgo izmēru, barības grinder.hammer dzirnavas, arī sauc par plašu kambarī naudas plūsmu āmuru Mill, galvenokārt izmanto naudas slīpēšana maltītes īpašu ūdens padevi.
2. materiālu sajaukšana — barības maisītājs
Rūpīgi sajaucot materiāls var nodrošināt ekstrudējot efektivitāti un uzlabotu barības Quality. barības mikseri var pielāgot, izmantojot uzgalim izsmidzināšanas sistēmu, kas būs pievienot šķidrumu, piemēram, melase un smērvielas materiālu vienmērīgāk.
3. ekstrudējot procesu — peldošo barības koncentrātu presēt

Ourfloating zivju barības koncentrātu dzirnavas var iedalīt divos tipos: sausā tipa zivju barības pārstrādes iekārta un mitrās tipa zivju barības pārstrādes mašīnas. Slapjo tips ir ar kondicionētāju un nepieciešamību apgādāt tvaika katlu. Sausā tipa zivju barības ražošanas iekārtas ir lētāk, kamēr slapjš tipa zivju barības pieņem anā jauda ir lielāka, tā parasti mitras tipa zivju barības presēt ir piemērots liela barības koncentrātu rūpnīcas un sausā tipa zivju barības pārstrādes iekārta ir labāks un ekonomikas mazajiem un vidēja lieluma lietotājam vai rūpnīcas.

4. granulu žāvēšanas — barības koncentrātu žāvētāja
Mūsu acs josta žāvētāja ir nepārtraukta konvekcijas jostas fēns. Granulas, veidotas, presēt ir stacked slāņos stiepļu sietu vai perforētu plāksni lentes transportieris un izplatīt nepārtraukti, izmantojot žāvēšanas kamerās. Šajā procesā žāvēšanas gaisā ir cauri vairākkārt produktu slānis līdz granulas ir optimālais mitruma saturs pirms aizbraukšanas no žāvētāja. Savukārt izvēloties slapjš tipa zivju barības mašīna, mēs iesakām gāzes tipa koncentrāta žāvētāju.
5. granulu iepakojumā — elektronisko iepakošanas mašīnas
Lai gatavās granulas viegli glabāt, transportēt un nozvejas klientu acīs, tie jāiepako pareizi. Ar mūsu elektronisko svaru un iesaiņošanas mašīnas, gatavās granulas var iepako maisos, nosvērts, nogādā, un noslēgtās automātiski, kurš saglabā darba un laika ievērojami, un liela mēroga ražošanas prasībām. Šajā iepakošanas mašīnas, automātiskās siltuma rakstīt kodu, automātiska maisiņu šūšana un automātisko pavedienu griešanas var būt papildu funkcijas.