Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Plakandibena graudu tvertnes ražotājs kvieši kukurūza uzglabāšanai

Sep 19, 2016

Graudu tvertnes ražotājs kvieši kukurūza storageroof

Par thegrain siloroof ir ventilācijas sistēma, ietver dabiskās ventilācijas, sūkšanas ventilatoru utt.

Cilvēki pa manwhole var pārbaudīt materiālus situāciju, ļoti ērtības.Graudu silobody

1) izgatavota no augstas kvalitātes karstā-dip cinkošana tērauda sheetcorrugated, īpašs aprīkojums

2) graudu silobody loksnes tiek pievienots byhigh yeild skrūves, loksnes biezums ofcorrugated tērauda tvertnes ir izstrādāta saskaņā ar theconstant spēku teoriju.

3) ir nostiprinājumos noteikta struktūra, ko izmanto thevertical berzes forceand atbalsts sedz glabāšanas Šilo struktūra; Skrūves un uzgriežņus, tiek labotas withspherical ūdensnecaurlaidīgs paplāksnes.

4) ir aviācijas īpašu ūdensnecaurlaidīgs gumijas stripbetween uzglabāšanas tvertnē loksnes. Cinkots graudu bunkura ir aprīkots ar ap durvīm, iekšējās un ārējās kāpnes, trepes, aizsargājot stieples netand kāpņu platformu.

5) tālāk vairāk, no augšas uz apakšu, nostiprinājumos biezums ir biezāka un biezāka no augšas uz apakšu, biezums ir molded tērauda loksnes, katra gredzeni arī kļūst biezāka.


Plakandibena liels graudu bunkura manufacturerbottom

Kad thegrain silocapacity ir compaatively liels un tā diametrs ir mazāka par 12m. Tās bāzes parasti izgatavo konusā cementa bāzes. Cementa konusa pamata ir invertēts rogu hoppoer, iemesti rāmis ar cementa un betona. Tas automātiski padara izkraušanas sīkumi. Kad Šilo diametrs ir vairāk nekā 12m, jo konusa pamata augstums ir pārāk liels, parasti tās bāzes izgatavoti pusi konusa pamatnes vai plat bāzes. Pusi konusa pamatnes nevar pilnībā izlādētu stuff. Dzīvoklis bāzes bunkura vajag izlādēt sīkumi Multi daļas vai aprīkoti ar spirāli Šilo tīrītājs. Cementa konusa pamata ir starpnieku būvniecības cenu, bet tā ir ilgs celtniecības stadijā.