Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Zivju barības koncentrātu augu

Sep 07, 2016


1. zivju barība Puffing līniju procesa gaitu:

(Izejviela)---sajaukšanas---ekstrudējot andamp; kūpinot---nogādājot---žāvēšanas---eļļas izsmidzināšanas---garšas---(iepakojuma)


2. zivju barības ekstrūzijas līnijas iekārtas:

Maisītājs---presēt---Air konveijeru---žāvētāju---eļļas smidzinātājs---vienu rollerflavoring mašīna-(iesaiņošanas iekārtas)

3. Ievads peldošo zivju barības koncentrātu mašīna:

1. LIANGYOU, peldošā zivju barības koncentrātu mašīna ir automātiska, nerūsējošā tērauda struktūru, augstas efektivitātes un jaudas, 6 pelējumu izvēlēties.

2. flating zivju barībā galvenokārt izmanto kukurūzas pulveris, zivju pulveri, gaļas pulveris un citas pārtikas piedevas material.the pārtika ir līdz 4 apstrāde, ieskaitot maisīšanas, ekstrudējot, apdedzināšanas, iepakošanas.

3 peldošā zivju barības koncentrātu mašīnu galvenokārt ražo kaķu barība, zivju barībai, suņu barība, modificētās cietes, dvesma uzkodas.4. zivju barības koncentrātu, padarot LineFeatures:

1. ar pamatotas tehnoloģijas, lieljaudas un zemu enerģijas patēriņu. Tā var ražot 4000-12000 tonnas misu un granulu padevi maiņā katru gadu;

2. moduļu struktūra: Augu ir kompakts, aizņems mazāk vietas grīda ir zemas prasības par dzirnavu torni un ir zems investīciju inženierbūvniecības darbu. Containerized moduļu struktūra ir visērtākais salikšanu un izjaukšanu, atvieglo kravu un uzstādīšanu;

3. centralizēta kontrole: analogo panelis ir pieņemts. Visas mašīnas var bloķētām un drošībā, signalizācijas ierīcei ir pieejams. Operācija ir vienkāršs un ērts;

4. plaši piemērojama joma: augu var ražot gan mājputnu andamp; lopu barības un zivju barības un ir attiecināms uz vidēja un maza izmēra barības rūpnīcās un audzēšanas saimniecībām.