Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

minerālmēslu ražošanas līnija

Oct 17, 2016

Minerālmēslu ražošanas līniju apraksts

Visu organisko/savienojumu minerālmēslu ražošanas rinda ietver: granulator, rotācijas cilindra fēns, rotācijas cilindra dzesēšanas iekārta, rotācijas cilindra pārklāšanas mašīnas, smalcinātājs, rotācijas skrīninga mašīnas, iepakošanas mašīnas, lentes transportieris un citi aksesuāri. minerālmēslu ražotnes galvenokārt tiek izmantots, lai granulating barības vai organiskajam mēslojumam granulas, izmantojot materiālu npk, dap organiskus materiālus un citi barības vai organiskas granulas


Kombinēto minerālmēslu ražošanas līnija

Kombinēto minerālmēslu ražošanas līnijas plaši pielieto ražot kombinēto mēslojumu un jauda svārstās no 5000 200000 tonnas/gadā. Tas var sīkām NPK mēslojums, DAP un citus materiālus par kombinēto minerālmēslu granulu viena pārstrādes līnija. Šo saliktu mēslošanas līdzekļu ražošanas linecan speciāli izmantot ražošanas kompleksajos mēslošanas līdzekļos ar dažādām koncentrācijām un tipus, piemēram, organisko mēslojumu, neorganiskā mēslojuma, bioloģisko mēslojumu un magnētisko minerālmēsliem utt. Tas galvenokārt tiek izmantots, lai ražotu sfēriskām daļiņām ar sākot no 3mm līdz 10mm diametru.


Organisko mēslojumu ražošanas līnija

Organisko mēslošanas līdzekļu ražošanas līnijas parasti izmanto pārstrādās citu raudzētu bioloģiskās vielas bioloģiski organisko mēslojumu. organisko mēslojumu ražošanas līniju pieņem vienpakāpes Cilnis tehnoloģija. Dzīvnieku mēslu un lauksaimniecības atkritumi tiek pārstrādāti kā galveno izejvielu, tādējādi mēslu vai mēslu atkritumi ir ne tikai radot ekonomiskos ieguvumus uzņēmumam, bet arī padarot lielu ieguldījumu vides projektiem cilvēcei.


Dubultās rullo tipa ražošanas līnija

lietojot dubultās rullo tipa mēslošanas līdzekļu ražošanas līnijas? Ja jūs vēlaties veikt kombinēto minerālmēslu granulu un organiskie mēslojuma granulām, bet nevēlaties mainīt iekārtas un palielināt investīcijas, turklāt, kad ražošanas mērogs ir neliels, piemēram, 500kg/h, 800kg/h, 1000kg/h, u. tml., mēs iesakām, ka tas ir labāk izvēlēties dubultā rullīšu tipa mēslošanas līdzekļa productionplantto samazinās investīcijas, ja vēlaties lielāku jaudu , mēs varam padarīt Set-up.