Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Minerālmēslu ražošanas līniju ar CE SGS organisko mēslojumu pieņem anā

Oct 17, 2016

Apraksts:

Mēslojums, ko ražo uzņēmums ir augsts jaukto daudzums visredzamāko priekšrocības, atvieglo formulu un mērķtiecīgu dizains un tādējādi pārvar šunta parādība izraisa maisījumu process, kurā materiālu īpatnējo svaru un daļiņas pārvietot lejup dažādā mērā, un arī uzlabo precizitāti sastāvdaļas. Turklāt produkta struktūra ir vienkārša un viegli strādāt, viegli salabot, samazinot investīcijas iekārtās, kas ietaupa cilvēkresursu un finanšu resursu un energopatēriņu.

Šī mēslojuma ražošanas līnija ir paredzēta saskaņā ar īpašās prasības kombinēto minerālmēslu rūpnīcas un ķīmisko mēslošanas līdzekļu ražotājiem.


Minerālmēslu ražošanas līniju īpatnības:

  1. Ar celšanas slot barības materiāliem un mikseri, izkraušanas materiāliem, mūsu lielākā saplūšanas mēslošanas iekārta var veikt lielāko daļu izejvielu izmantošanu. Tādējādi, tas samazina izejvielu un ražošanas izmaksām.

  2. Pozitīvo un negatīvo darbību izmanto šo lielāko saplūšanas mēslošanas iekārtas galvenās daļas.

  3. Sajauc un izkraut materiālu pieņem īpašu interjera skrūves mehānismu un unikālo trīsdimensiju struktūru. Turklāt mūsu mēslošanas aprīkojums ir arī zemu izmaksu, zema zemes okupāciju un lieljaudas īpatnības.


Konkurences priekšrocības:

Viegli Operating, ērts uzturēšanu, ietaupīt enerģiju ietaupīt izmaksas, stabila un droša, ilgs kalpošanas laiks, saglabā cilvēkresursu un finanšu resursu un energopatēriņu.