Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

padeves tvertnes bin lopbarības uzglabāšanai

Oct 10, 2016

Rievotas tērauda tvertnes plaši izmanto graudu uzglabāšanas jomā. Tērauda cinkošana Hot dip ir izejviela silosā čaulas.

Cinks ir 275g/m2, pretkorozijas funkcija.

Rievotas forma stiprums ir lielāks nekā plakanas plāksnes.

Funkcijas

1. lielas ietilpības

Viens viena bunkura ietilpība ir līdz 17000 tonnas ar visaptverošu konfigurācijām, lai apmierinātu dažādas klientu prasības.

2. augsta precizitāte

No ASV, lai efektīvi nodrošinātu darba precizitāti un mazināt kaitējumu cinkota slānis tiek ieviesti pabeigta papildu pārstrādes iekārtas un tehnoloģijas.

Mums ieved starptautisku augstas kvalitātes pilnu automātisko pārstrādes iekārtas un tehnoloģijas, lai nodrošinātu procesu precizitāti.

Metos bunkurā vai savākšanas bunkurā, tā materiāla, ko mehāniski rites un molded veidu gofrētas plāksnes, perforēšanai, kad uzcelts, darba ņēmējam izmantot elektrisko griezes uzgriežņu atslēgas ar augstu stiprības skrūvju savienoties ar tērauda plāksnes. Plāksnes parasti izmanto cinkota lokšņu biezums 0,8 ~ 8.4 mm, dažreiz tvertnes sienas biezumu var sasniegt 8,4 mm. viļņotais tipa sienas plāksni velmēšanas metodi process galvenokārt ar mehāniska veido ražošanas līnijas masu ražošanā var pilnībā automātiska ražošanas dažādas specifikācijas, rievotas kuģa ražošanas līnijas. Rullīšu spiediena metodes priekšrocība ir vilnis tipa secīgo formēšana, likvidēt iekšējo spriegumu, nelielu elastīgumu; Šī tipa plāksnītes kvalitāte ražošana ir ļoti labi, pat tad, ja bieza tērauda plāksne ir pieejams veido vienību montāžas līnijas Cilnis arī

3. mazāk atliekas

Ārējās instalējamu nostiprinājumos veicināt mazāk graudu atlikumi uz tvertnes sienām.

4. noņemama un kustamā

Ar standartizēta un modularizētās ražošanas detaļām un daļām ir augstu standartizācijas un laba savstarpēja aizvietojamība, tādējādi var daļēji aizstāt vai pilnīgi pārsūtīts.

5. mazāk segumu jomā, ir viegli pārvaldīt. Minimālais attālums ir 500 mm starp tvertnēs, mēs varētu pilnībā izmantot vietas, samazināt segumu platība. Bunkurā, apvienojumā ar temperatūras mērīšanas sistēmas, materiāla līmeņa indikators etc.to padara vadība daudz ērtāku.Tērauda plāksne formēšanas mašīnas

Kāpnes ar aizsardzību, catwalk, ar aizsardzību, drošības žogu ap tvertnes augšpusē


Vārsts, augšējā viens manuālo vārstu (var kontrolēt caurlaidībai), zemāks ir elektrisko vārstu (var kontrolēt apturēšanas un atvērtu)

Ventilācijas sistēmu izmanto riņķveida gaisa kanāls

Bunkurā durvis ar aizsardzību

Small type feed silo bin for feed storage