Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Lopbarības koncentrātu ražošanas līniju /Cattle barības koncentrātu augu no FDSP

Sep 27, 2016

Detalizēts apraksts

Šo mājlopu un mājputnu barības ražošanas līnija ir projektēts un ražots Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves co., Ltd, izmantojot tehnoloģiju pregrinding. Ieskaitot sasmalcinot, sajaukšanu, granulētas, dzesēšanas, sijājot un iepakošanas. Ražošanas process ietver izejvielu saņemšanas un attīrīšanas sistēmu, smalcināšanas sistēmu, dozēšanas un maisīšanas sistēma, granulētas sistēmu, pavadzīmju sistēmu, putekļu savākšanas sistēmas, saspiestā gaisa sistēma, centrālo elektrisko vadības sistēmu. Visu procesu kontrolē centrālā vadības telpā, datora automātiskas darbības principi var tikt realizēta. Ir vismodernākā elektriskās kontroles tehnoloģijas.

Procesu ne tikai var izmantot, lai ražotu visu veidu barības maisījumus un kas ir parastā dzīvnieku un mājputnu, suce, cūku, liellopu, chichen un pīļu, utt., var izmantot arī dažādiem kopējās zivju barības, ir visaptveroša stingri barības ražošanas un pārstrādes tehnoloģijas. Datoru, dozēšanas sistēma, āmuru mill, dubultā vārpstas bradāt tipa maisītājs, profilakses mezglu arch tehnoloģijas maisīšanas tvertne ir atlasīta šajā ražošanas līnijā. Visa tehnoloģija ir izveidota, izmantojot datoru AutoCAD 2D un 3D Solidworks, nodrošināt noformējuma pareizību un maz kļūdu izmantošana pēc pabeigšanas.

Technicalparameters:

1.Mixingevenness:VC≤5%

2.Capacity:

10-15t/hpowdercompoundfeed(sieveporediameteris3mm)

10-12t/hgranularcompoundfeed

3.Dosingaccuracy:staticstate:≤1‰dynamicstate:≤3‰

4.Controlroomnoise:≤85db

5.Indoordustconcentration:≤10mg/m ³

Outdoordustconcentration:≤150mg / m ³

6.Power:480kw


Granulu ražošanas līnijas procesu

(1) crushingprocess

Crushthecleanmaterialswegotinthelastsectionintopowder(lessthan3mm).


(2) mixingprocess

A.Mixdifferentmaterialsintocompletepowderfeed.
B.Accordingtothecertainoperationorderbetweenthebinforthemixer,

themixerandthebufferbin toensurethecontinuousoperation.


(3) pelletizingprocess

Pelletizethepowderfeedtorequiredsizes.


(4) dzesēšanas procesā pēc pelletizing procesa, barības koncentrātu temperatūra ir apmēram 60/80 grādiem pēc Celsija, kura mitruma saturs ir aptuveni 15 %. Dzesētāja jāizmanto pēc tam samazināt tur padarot granulas vieglāk glabāt apmēram 3/4 %, thepellets mitruma saturu.


(5) SievingProcess

Skrīninga un klasificējot misu vai granulu padevi.


(5). PackingProcess

Optionalautomatic iepakojums: 10-50KG/soma, 800 – 1000kg maiss.