Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Barības nozare 2-2000T & 3-200T silo inženierijas kuģu ieviešana

Oct 12, 2018

Nozares ieviešana :

Ar straujo barības nozares attīstību Ķīnā un pasaulē, izejmateriālu uzglabāšanas, darbaspēka transportēšanas un uzglabāšanas izmaksu samazināšana ir steidzama problēma, kas jārisina barības nozares uzņēmumu attīstības procesā. Mūsu kompānija īpaši uzsāka profesionālu silo uzglabāšanas inženiertehnisko projektēšanu, tostarp kukurūzas silo, sojas silo, sorgo silo, kviešu silo, sojas miltu silo, DDGS tvertnes un citas lopbarības izejvielu uzglabāšanas tērauda tvertnes.

Izejviela:

Izejvielas lopbarības rūpniecībai 2-2000T & 3-200T silo engineering: Parasti tās ir kukurūza, sojas pupas, sorgo, kvieši, sojas pupu milti un DDGS uc

Plūsmas procesa ieviešana :

Barības nozares 2-2000T & 3-200T silo inženierijas plūsmas process

Materiālu dempinga sistēma → tīrīšanas sistēma → tvertņu glabāšanas sistēma (ventilācija, temperatūras mērīšanas sistēma, graudu pārnešana starp tvertnēm) → silo izplūdes sistēma

Darba sistēmas ieviešana :

Materiālu dempinga sistēma :

Atbilstoši klienta prasībām barības nozares izkraušanas daļa 2-2000T & 3-200T silo inženierija ietver izkraušanu vienā pusē un izkraušanu abās pusēs. Parasti tas ir barības nozares abu pušu budžeta izpildes apstiprinājums. Izkraušanas ekrāns ir sadalīts borta tipa un ārpusbraucēja tipa. Šajā 3D diagrammā tiek izmantotas abas puses ārpus kuģa tipa, un putekļu noņemšanas daļa izmanto centralizētu putekļu noņemšanas metodi

Tīrīšanas sistēma :

Barības ražošanas nozare 2-2000T & 3-200T silo inženierija izvēlas dažādus tīrīšanas līdzekļus ar dažādiem materiālu veidiem un paralēli ar attiecīgajām tīrīšanas iekārtām. Šajā 3D diagrammā tiek izmantotas sērijveidā divkāršu mucu tīrīšanas mašīnas un magnētu caurules, kas var efektīvi noņemt lielus, mazus un mazus dažādus materiālus. Sojas pupu milti parasti ir tīri un tam nav nepieciešama tīrīšana un piemaisījumu noņemšana.


Silo process :

Barības nozare 2-2000T & 3-200T silo inženierija ir atkarīga no klienta uzglabāšanas cikla vai materiāla apstrādes cikla, lai noteiktu tvertnes skaitu un izmēru (parasti kukurūzas uzglabāšanas cikls ir 1-2 mēneši, sojas milti ir 7-15 dienas). Šajā 3D diagrammā ir 2 nos 2000T tērauda tvertnes (spirālveida silo) materiālu uzglabāšanai, piemēram, kukurūzai vai sojas pupām, un 3 nos no 200T sojas pupu miltu tvertnēm (spirālveida silo), kas var būt arī skrūves silo ( jūs varat pārbaudīt citu nozari vai citu inženierijas piemēru) saskaņā ar klientu prasībām. Visas skābbarības daļas ir karsti cinkotas, un balsts ir betona balsts (ja tvertnes tilpums ir mazāks par 1000T, jūs varat izmantot tērauda konstrukcijas).

Skābbarības iekšpusē ir līmeņa indikatori, temperatūras mērījumi un ventilācijas sistēma, lai kontrolētu materiāla apstākļus reālajā laikā un efektīvi kontrolētu graudu stāvokli.

Silo izplūdes sistēma

Bunkuru izkraušana parasti ir saistīta ar kausu liftu barības dzirnavās. Detaļas var pielāgot atbilstoši vietnes stāvoklim.

Piezīme: Ņemot vērā silo projekta vispārīgumu, klienti var atsaukties arī uz zīmējumiem, kas parādīti citās nozarēs.