Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

FDSP1-2t/h 3-4t/h kombinēto minerālmēslu ražošanas līnijas / mēslojums padarot līnija

Oct 17, 2016

Apraksts:
Saliktu mēslošanas līdzekļu ražošanas līniju NPK, NP ANP, DAP, KARTES, VARAT SSP saliktu mēslošanas līdzekli pieņem anā

Kombinēto minerālmēslu ražošanas līnijas ieviešana
Kombinēto minerālmēslu ražošanas līnijas plaši pielieto ražot kombinēto mēslojumu un jauda svārstās no 5000 200000 tonnas/gadā. Tas var sīkām NPK, NP ANP, DAP, karti, VAR, SSP un citi materiāli par saliktu mēslošanas līdzekļa daļiņu viena pārstrādes līnija. Īpaši šīs iekārtas var izmantot ražošanas kompleksajos mēslošanas līdzekļos ar dažādām koncentrācijām un tipus, piemēram, organisko mēslojumu, neorganiskā mēslojuma, bioloģisko mēslojumu un magnētisko minerālmēsliem utt. Tas galvenokārt tiek izmantots, lai ražotu sfēriskām daļiņām.

Saliktu mēslošanas līdzekļu ražošanas līnijas galvenie komponenti
Visu kombinēto mēslojumu mašīnas minerālmēslu ražošanas līnija ietver šādu modeļu mašīnām:

Automātisks partiju pārformēšanu iekārta - andgt; Mēslojums, maisīšanas mašīnas - andgt; Mēslojums, smalcināšanas mašīnas - andgt; Rotācijas cilindra granulator - andgt; Rotācijas cilindra žāvēšanas iekārta - andgt; Dzesēšanas iekārta - andgt; Rotari skrīninga mašīnas - andgt; Automātiskā iepakošanas mašīnu un citi aksesuāri.

Saliktu mēslošanas līdzekļu ražošanas līnijas strādā Blokshēma
N-P-K mēslošanas procesu tehnoloģija ir modernu un drošu. Saskaņā ar saderību un trīs izejvielu crossability, N-P-K saliktu mēslošanas dažādu procentuālo sastāvu var ražot piemērojamas atšķirīgas prasības pret augsni un kultūrām.
1. Pirmkārt, izejvielas tiek ievietotas maisītājs stingrā saskaņā ar tehniskajām prasībām katru izejvielu daudzumu. Pēc tam pievades jostas nosūta materiālu smalcināšanas mašīnu.
2. pēc tam drupinātājs mašīnu izbirst vienreizējus materiālus par mazajiem uzņēmumiem, ka smalkuma atbilst vajadzīgajai granulācijas. Pēc tam pievades jostas nosūta materiālus rotācijas cilindra granulator mašīna.
3. laikā, granulating, tur ir ūdens sūkni var piedāvāt gāzes un padara viegli veido mēslojums daļiņas. Cieto mēslošanas līdzekļu pulveris pēc granulating palielināsies pēc rotācijas cilindra un ritiniet uz leju zem smaguma spēka ietekmi. Tajā pašā laikā izejvielu daudzumu, pievienot noteiktu īpatsvaru līmes granulācijas. Pēc tam, kad vairākas reizes vienu un to pašu rotācijas atkārtošana, minerālmēslu materiāli pakāpeniski formā. Nākamā pievades jostas nosūta materiālus rotācijas cilindra žāvēšanas iekārta un dzesēšanas iekārtas.
4. pastāv arī iegrimes fani sniegt karstā gaisa un aukstā gaisa žāvēšanas iekārta un dzesēšanas iekārtu attiecīgi. Pēc žāvēšanas un dzesēšanu ir skrīninga procesu. pārklāšanas mašīnas varētu izdaiļot materiāli un saglabāt gatavā produkta efektu.
5. procesā attiecībā uz skrīninga, kvalificētu materiālu var nosūtīt iepakošanas mašīnu pa kausu Lifts, kamēr citi aizvesti atpakaļ uz drupinātāju vai granulator ir atkārtoti pārstrādā.

Priekšrocības, kombinēto minerālmēslu ražošanas līnija
1. aprīkota ar papildu mēslojuma ražošanas tehniku, šo minerālmēslu ražošanas līniju var pabeigt mēslošanas līdzekļa granulācijas vienā procesā.
2. pieņem papildu rotācijas cilindra granulator, granulating attiecība ir līdz pat 90 %, augstas intensitātes granulas,
3. iekšējā cilindra iestāde pieņem augstas kvalitātes gumijas plāksnes uzliku konstrukciju, kas novērš izejvielu uzlīmēšanu uz plates.
4. plašs pielāgošanās izejvielu, piemērota barības mēslojums, medikamenti, ķimikālijas, lopbarības un tā tālāk.
5. augstas kvalitātes stabilu sniegumu, pret koroziju un nodilumu izturīga materiālu komponentiem, abrāzijas pierādījums, zema enerģijas patēriņa, ilgi pakalpojuma ilgums, vieglu apkopi un darbību utt.
6. augstas efektivitātes un ekonomiskā atdeve, un nelielu daļu barošana atpakaļ materiālus var smalkais vēlreiz.
7. regulējami jaudas atbilstoši klientu prasībām.