Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

FDSP tērauda spirāli Šilo veido mašīnas un projekta inženierija

Sep 05, 2016


Funkcijas ofspiral tērauda tvertnes:

1 augstas stiprības:

Laima cementsilo sienas ir pastiprināts ar vertikālu stiffener un tas nosprostojies ar skrūvi staru. Tas ir liels spēks un laba izturība pret vēja, zemestrīces un sniega.

2. labs noslēgšanas funkcija:

Crimping un šuvi piecu slāņu spirāli tērauda plāksnes nodrošina airproof, tāpēc ourlime cementsilo var izmantot, lai saglabātu celtniecības materiāli, piem., cements, ģipsis, vieglie pelni un izdedži, kā arī šķidrumu.

3. mazā platībā noslogojums:

Mazākais attālums betweenlime cementa silo sasniedz 600mm.

4. īss būvniecības ciklu:

Augsta līmeņa automātisku būvniecības vietā, 1000 tonslime cementsilo vajadzību only5 6 dienas.

5. ilgi darba dzīvē:

25 – 30 gados sasniegt vislabāko kombināciju plāksnes dažāda biezuma forlime cementsilo ķermeni.

6. jauks izskats:

Jumts ir subulate un nav viegli uzkrāties putekļiem vai ūdeni. Nodalījums ir spīdošs un novērojamas ar sudrabaini līnijām.Detailattēlsspirālveida steelsilo s
Spirālveida tērauda tvertnes izgatavošanas mašīnas:Uzņēmuma skatu

FDSP vispusīgu attīstību un utilizationin lauksaimniecības jomā ir aptuveni 20 gadu pieredze. Tas nosedz apgabalu, 15000 kvadrātmetru, kas aptver kopējo platību 15000 kvadrātmetru ar vairāk nekā 200 štābu, atrodas liyang pilsētā, jiangsu province, China, skaisti un seno pilsētu.

Mēs ar cieņu izturēties pret klientiem un pievērst lielāku uzmanību kā lai maksimizētu ieguldījumu atdevi. Uzlabot kvalitāti, samazināt enerģijas patēriņu, saīsināt būvniecības grafiks un ātru atgriezenisko saiti attiecībā uz tehnoloģiju, ražošanas, inženierzinātņu un pakalpojumu. Mums būs sniegt vispusīgu, profesionālu un rūpīgu pakalpojumu, lai apmierinātu customerand #39; s prasības. Domāšana no customerand #39; s pusi un savlaicīga problēmu risināšanai.