Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

FDSP Silo naftas gultņu graudu glabāšanai

Sep 12, 2016

Lielākas iespējas

Vai tas ir pārtikas, barības vai degvielas, mums pārvietoties graudu daudz efektīvāk nekā jebkad agrāk. FDSP ir jauns Z Tek™ jumta sistēma ar liels dzīvoklis tops un augstākā pīķa slodzes, nodrošina lielāku materiālu pārkraušanas iekārtu, kas ļautu virzīties ātrāk nekā jebkad agrāk glabāšanā vairāk graudu.

FDSP ir jauna stiffener profila dizains palielina izturību, ļaujot iet garākā ar graudu uzglabāšanas sistēmu un rodas plašākas iespējas, dizains.

Labāku aizsardzību
Ar patēriņa preču cenu kāpums, ir izšķiroša nozīme, lai aizsargātu šo augsto vērtību krājumus un optimizēt tās stāvokli. Pārklājas ar mirgojošo bez jumta, palielinot sniega celtspēju un polietilēna blīvējošās paplāksnes visu nodrošina izcilu aizsardzību savu graudu no elementiem.


Pilnīga saime piederumi
Rūpējoties par savu graudu aizņem visai sistēmai, un FDSP piedāvā pilnu ģimeni graudu bin aksesuāri, kas padara darbu un ap uzglabāšanas sistēmu pieredze viegli un droši.


1. dzīvoklis Top

Ar pieaugošu ātrumu ražas, izmēru un materiālu pārkraušanas iekārtu jaudu palielināja, rada nepieciešamību pēc lielākas Dzīvoklis topi, uz kura zemes aprīkojums. Integrēta stiprinājuma punkti atrodas dzīvoklis top likvidēt uzminēt darbu, kur pievienot materiālu pārvietošanas iekārtu precīzāku montāžai. Papildu integrētas pīķa staigāt ap tvertnes lielākas par 72' diametrs ir pieejama.


2. jumta savienojumi

Izmantot visas savienojuma vietas kopējā aparatūras izmēriem, jumta konstrukcija ir vieglāk. Dubultā klips pielikumu pie pīķa gredzenu padara par ciešāku saikni starp gredzenu un spāres. Nepārtrauktu eave pielikumu nodrošina vienkāršotu savienojumu jumta paneļi uz sāniem, lai labāk aizsargātu jūsu graudu.


3. nostiprinājumos
FDSP ir jauns stiffener profilu un izmantošanu līdz pat 2-mērītājs materiāls, noved pie izturību, ļaujot 40 sērijas tvertnes doties garākā bez plašas izmantošanas laminēšana palielināšanās. Uzlabota stiffener profila dizains tiek ražots uz precizitāti, rullis, veidojot augstākās kvalitātes iekārtas. Base stiffener zābaki ir pulvera pārklājumu pār cinkotu uzlabota korozijas izturīgs.

4.MV500 skrūves
Lielākā daļa graudu aizsardzībai un nodrošināt mūsu graudu tvertnes izturēt laika pārbaudi, FDSP izmanto pārklājumu MV500 aparatūras pievienotās aizsardzība pret rūsu. MV500 pārklāts aparatūra ir 5 reizes vairāk izturīgas pret sarkano rūsa nekā standarta cinka aparatūru.

5. jumta loksnes pārklāšanās
FDSP ir plakne, jumta klēpja noplūdes iespēja samazina, likvidējot mirgot starp augšējo un apakšējo paneļi daudzumu.

6. jumta ventilācijas atverēm
FDSP piedāvā divus stilus no jumta ventilācijas atverēm, lai atbilstu jūsu īpašajām prasībām. Atvāžamo grila vent iezīmes vertikāli nostiprināts, liels acs, stiepļu veidojas ekrāna, lai sargātu no kaitēkļiem, un tas atveras brīvi atļaut atbrīvošanu no miskastes palielinājums. Automātiskās ventilācijas ir revolucionārs priekšstats vent dizains, samazinot "pievienošana".

7. piezemes ievades opcijas
Standarta 24" diametrs durvis atrodas otro gredzenu FDSP komerciālo cisternu līdz 105' diametru. Nav obligāti divas gredzena durvis (standarts par 135') iezīme spēcīgu rāmja un viegli atvērt divas gabals iekšējo paneli. FDSP piedāvā arī neobligāts transportlīdzekļa satiksmes durvis izmantošanai, kur gala tiks izmantots Riteņu iekrāvējs iztīrīt vai lielāks atvērums ir nepieciešama.

8. pielāgotas grīdu modeļi
Daudziem aerācijas grīdas pieejamas sistēmas pilna stāvus virs betona, ar augstumu pielāgotu paaugstinātā spiediena apgabalu, dažādu attīrīšana grīdas-betona modeļiem.

9.stairs, drošības stropus, platformas un kāpnes
FDSP piedāvā gan kāpnes un kāpņu ārā kāpšanas iespējas. Pa kāpnēm piedāvāt sekla 8" solis, ko vieglāku, drošāku un ērtāku kāpt augšup pa nogāzi leņķis samazinās. Trepes piedāvā vieglu pieeju un ir izgatavotas no ruļļa veidojas sānu sliedes ar press fit viņam ar bedrītēm pakāpieniem. Būri skrūvju tieši uz sāniem kāpnes un būra apakšā ir zvans sekciju, kas ļauj plašas telpas, kamēr kāpelēt.

10.Y-Series trepes, kāpnes un platformas
Y sērijas kāpnēm līdzeklis pulvera pārklājumu rullis veidojas margas, liela protektora plates ar neslīdošu ekstrudētā modelis un pilnībā cinkota soļus. Kāpnes ir solis, izmantojot platformas un ir uzstādīti sānu malas, lai likvidētu pirksta apdraudējumu, piemēram, nostiprinājumos, vēja gredzeni un citi bracketry 90 grādu.