Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

FDSP karstā pārdošana koksnes biomasas granulu nospiediet projekta

Sep 29, 2016

Biomasas granulu Ievads

Biomasas granulu mašīnu var padarīt atkritumi, piemēram, zāģu skaidas, salmi, rīsu sēnalu un koka mizas augsta blīvuma granulu degvielas veida, vairākas iepriekšējas apstrādes darbības. Tas ir ideāls degvielas toreplace ogles, ietaupīt enerģiju un samazināt emisijas un ir arī lielisks ekonomikas un socialbenefit. Tā ir ierindota ir augsts efektīvas un tīras atjaunojamās enerģijas.

Biomasas granulu lietojumprogrammu

Biomasas granulu plaši tiek lietotas tādās nozarēs kā rūpniecības uzņēmumu katlumājās, mājas pavards un biomasu elektroenerģijas ražošanā un tā tālāk. Biomasas granulu ir pakāpeniski aizstāj rūpniecības degvielām, piemēram, elektroenerģijas, naftas, gāzes un ogļu un tā tālāk.Granulu ražošanas līnijas process kokskaidu granulu ražošanas līnijas

() electric elektriskā vadīklā vadīkla vienmēr ir svarīga loma attiecībā uz visu ražošanas līniju. Mēs izmantosim Schneider electric komponenti un lēnais palaidējs, jūs varat izvēlēties vadības panelis vai PLC kontrole, viegli saprast un efektivitātes kontroli.

(b) šķembu procesu pirms izejvielas tiek pārstrādātas biomasas granulu rūpnīcas rogas, tie vispirms samazināts uz daudz mazāku, vienādi izmēra daļiņas. Thicknedd ir lielāks par 10mm vai lielums ir lielāks nekā 50 * 50mm, chippper ir nepieciešama, lai šos materiālus mikroshēmu mazākos gabalos.

(c) Slīpēšanas procesā āmuru mill tiek izmantota, lai tālāk sasmalcināt šos mazos gabaliņos vērā daļiņu diametrs ir mazāks par 3mm.

d automātiskas žāvēšanas procesā pēc izejvielām tiek saspiesti žāvētāju ir nepieciešams, jo lielākā daļa koksnes izejvielas havea mitruma saturs ir aptuveni 50 %. Tomēr, optimālā mitruma saturu pelletiztionis 13 % - 15 %. Tādēļ koncentrāta iekārtās, lai samazinātu mitruma saturs ir iekļauts rotācijas žāvētāju. Pēc saspiešanas un žāvēšanas var sākt pelnīt koksnes granulas.

(e) granulēšanas procesā pēc sasmalcināšanas un žāvēšanas izejvielas, pareizi ir tad gatavi skrošu dzirnavas. Pelletizing mašīnu vai nospiediet ir mašīnas granulu rūpnīcas galvenais elements. Jāpiebilst, piemaisījumiem izejvielās, piemēram, metālu, vai akmens, sabojāt mirst un rullīši ekstrakta koncentrāta pieņem anā.

(f) dzesēšanas procesā, parasti pēc granulēšanas, granulas temperatūra ir no 60-80 grādi un mitruma saturs ir 15 %. Uzglabāšanas nolūkā dzesētāja ir jāizmanto, lai samazinātu to virsmas temperatūras un mitruma saturu.

(g) iepakošanas Process beidzot ir iepakošanas process. Koksnes aizsardzībai rogas kļūst kļūst mitrs un palielināt uzglabājamību, pienācīgu iepakojuma ir nepieciešams. Šeit mēs nodrošinām Jūs ar labākajiem iekšzemes Semi-Auto iepakošanas mašīnu.

(h) Silo procesu uzglabāšanas sistēmu izpildīt automātiskās barošanas un izlādes visu izejvielu veidu.