Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

FDSP saimniecības lauksaimniecības Šilo

Oct 10, 2016

Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves Co Ltd ir viena no vadošajām Ķīnas tērauda tvertnes ražotāji un piegādātāji, laipni lūgti lēti vairumtirdzniecība tērauda tvertnes, tērauda uzglabāšanas, Šilo, tērauda tvertnes, glabāšanas nodalījumu, cinkota tērauda tvertnes no mūsu fabrikas.


Piemērotu krājumi:

Grainandamp; Labības:Kvieši, kukurūza / kukurūzas, rīsu / nelobītiem, prosa, sojas pupiņu, saulespuķu sēklas, zemesriekstu un tā tālāk
Granulu Feedandamp; Misu barību:Mājputniem / vistas, govs, aitas, kazas, cūkas

Izmantojot piemērotu vietu:Par lauksaimniecības saimniecību graudu uzglabāšanas pēc ražas novākšanas, dzīvnieku fermām barošanas sistēma.

Vairāk par cenu Fluxing par graudu un eļļas sēklas pēc novākšanas periodā lauksaimnieku bažas. Tagad par saimniecības lauksaimniecības Silo piedāvā labāko risinājumu cīņā pret un vinnē vairāk šajā cīņā, un tās piedāvājums jums vairāk laika, lai izvēlētos labāko pārdošanas cenu vairākus mēnešus pēc ražas sezonā.

Mūsu lauksaimniecības saimniecībā graudu uzglabāšanas tvertnes sistēma piedāvā integritāti risinājumu par iekraušanas, izkraušanas, glabāšanas, storagestatus eļļas un graudu uzraudzības.


Asamblejas tipa bunkura sienu sistēma un Šilo jumta sistēma ar HOT-GALVANIZED TĒRAUDA PLĀKSNES, rībēja un štancēti ar vienu reizi, lai stiprinātu plāksnes un vienādot viegli Komisijas, aptverto biezām cinka slānis būs graudu uzglabāšanas tvertnes vairāk nekā 25 gadus strādā priekš jums. Visas šīs plāksnes tika savienotas kopā ar 8,8 10,9 Grade cinkotu bultskrūves sastingt strukturālā sistēma.

Tērauda Stiffener struktūru (neobligāts iekšēju vai ārēju Šilo) uzlabo stabilitāti un strukturālās spēks visā uzglabāšanas tvertnes graudu uzglabāšanas pret sliktiem laika apstākļiem un smago vējš, sniegs darba dzīves laikā.

Elastīgas iekraušanas andamp; Izkraušanas sistēmas palīdz mums veikt graudu uzglabāšanas viegli un ātri.

Turklāt ir aprīkots ar kāpnes un drošības būris, inspekcijas lūku un tā tālāk

Protams, ir arī citi auxilary iekārtas un sistēmas uzturēšanas un kontroles jums eļļas un saimniecībā graudu uzglabāšanas statuss.

ieskaitot:

-Graudu aerācijas sistēmas

-In Silo Grain līmeņa monitoringa sistēma

– Savā bunkurā graudu temperatūras monitoringa sistēma

-graudu preclean siets