Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

FDSP rūpnīca apgādā peldošā zivju barības koncentrātu ražošanas līnija

Sep 07, 2016

Pabeigta, darba plūsmas:

Peldošā zivju barībā mašīnu ražošanai graudi par augstas kvalitātes ūdens barības granulas zivis, sams, garneles, Krabi u.c. plaši izmanto.

Puffing zivju barības granulas var peldēt uz ūdens virsmas bez sabrukuma vairāk nekā 12 stundas. Saskaņā ar prasību un ražošanas apjoma, peldošā zivju barībā, mašīna var iedalīt sausā tipa mašīna un mitrās tipa mašīna. accoriding, savām vajadzībām, mēs varam piedāvāt jums labāko recommedation.


Materiālu smalcināšanas-zivju barības āmuru mill
Izejmateriālu sastāvdaļas būtu samaļ vajadzīgo izmēru, barības dzirnaviņas. Mēs piegādājam triju veidu lopbarības smalcinātāji, dažādu prasību: zivju barības āmuru Mill ir piemērota mazu vai vidēja lieluma barības ekstrudējot rūpnīcām; Rupjām slīpēšanas Feed mill izmanto slīpēšanas izejvielas, vidējiem un lieliem lopu un aqua feed mills; Lopbarības āmuru Mill par naudas sodu čīkst, saukts arī par plašu kambarī naudas plūsmu āmuru Mill, galvenokārt izmanto naudas slīpēšana maltītes īpašu ūdens padevi.


Materiālu maisīšanas---barības mikseri
Rūpīgi sajaucot materiāls var nodrošināt ekstrudējot efektivitāti un barības kvalitātes uzlabošanai. Mēs piegādājam barības maisītāji, lai jūs varētu izvēlēties divu veidu: divu vārpstu efektīvu mikseri var piemērot sajaucot pulverveida, granulu, pārslains un neizteiksmīgi materiālu, kamēr barības lentes tipa maisītājs lielākoties izmanto sajaukšanas pulverveida materiālu. Šos divu veidu mikseri var pielāgot, izmantojot uzgalim izsmidzināšanas sistēmu, kas būs pievienot šķidrumu, piemēram, melase un smērvielas materiālu vienmērīgāk.


Ekstrudējot procesu---peldošas barības koncentrātu presēt
Mūsu zivju barības koncentrātu mašīna var iedalīt divos tipos: sausā tipa zivju barības mašīnu un mitrās tipa barības mašīna. Slapjo tips ir ar kondicionētāju un nepieciešamību apgādāt tvaika katlu. Sausā tipa zivju barības presēt ir lētāka, bet mitrās tipa zivju barības presēt jauda ir lielāka, tā parasti mitras tipa zivju barības presēt ir piemērots liela barības koncentrātu rūpnīcas un sausā tipa zivju barības presēt ir labāks un ekonomikas mazajiem un vidēja lieluma lietotājam vai rūpnīcas.


Rogas, žāvēšana---barības koncentrātu žāvētāja
Mūsu acs josta žāvētāja ir nepārtraukta konvekcijas jostas fēns. Granulas, veidotas, presēt ir stacked slāņos stiepļu sietu vai perforētu plāksni lentes transportieris un izplatīt nepārtraukti, izmantojot žāvēšanas kamerās. Šajā procesā žāvēšanas gaisā ir cauri vairākkārt produktu slānis līdz granulas ir optimālais mitruma saturs pirms aizbraukšanas no žāvētāja. Savukārt izvēloties slapjš tipa zivju barības mašīna, mēs iesakām gāzes tipa koncentrāta žāvētāju.Granulu iepakojumā---elektroniskās iepakošanas mašīnas
Lai gatavās granulas viegli glabāt, transportēt un nozvejas klientu acīs, tie jāiepako pareizi. Ar mūsu elektronisko svaru un iesaiņošanas mašīnas, gatavās granulas var iepako maisos, nosvērts, nogādā, un noslēgtās automātiski, kurš saglabā darba un laika ievērojami, un liela mēroga ražošanas prasībām. Šajā iepakošanas mašīnas, automātiskās siltuma rakstīt kodu, automātiska maisiņu šūšana un automātisko pavedienu griešanas var būt papildu funkcijas.